Kumbaralarınızı açmanın zamanı geldi PC kullanıcıları. Birikmiş ne kadar paranız varsa sömürmeyi hedefleyen; gördüğünüz rakamlar karşısında, bu fiyata kaçırılır mı, diyeceğiniz muhteşem indirimler başladı. Ucuzluk çılgınlığına kapılarak, Steam kütüphanenizi dolduracağınız, aldığınız oyunların belki birçoğuna el sürmeyeceğiniz, veyahut hepsini oynamak isteyip, evinizdeki internet hızlarının yerlerde sürünmesine neden olacağınız günler bugünlerdir. Muhterem Gabe Newell abimizin önderliğinde açılan bu koskocaman pazara dalmak için artık beklemenize gerek yok. Şimdi, yukarıda belirttiğimiz gibi gözünüzü kapayıp, çılgınca bu alışveriş kervanına katılabilirsiniz. Eğer isterseniz de sizlere bu süreçte nasıl yardımcı olacağımız konusundaki bilgileri, içeriğimizin devamından inceleyebilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri 2018 başladı

Steam Yaz İndirimleri 2018 çılgınlığına kapılırken dikkatli olun

Mavi Kol ailesi olarak; sizlerin hiç oynamayacağınız oyunlara, küçük rakamlarla olsa da paralar kaptırmanızı istemeyiz. Mantıklı adımlarla ve nokta atışlarıyla, hem eğlenceli hem de uzun süre sizi memnun edebilecek video oyunlarına ulaşmanızın mümkün olduğunu her şeyden önce hatırlatalım. Yukarıda, şakayla karışık tüm paranızı vereceğinizden bahsettik ama tam manasıyla öyle olmayacağını da bildiğimizden dolayı; Steam Yaz İndirimleri süreci boyunca, sizlerin bütçelerine göre oyun önerileri sunacağız. Bu öneriler sayesinde; elinizdeki rakamlarla, çok uygun fiyatlara, kaçırılmaması gereken video oyunlarını deneyimleyebileceksiniz.

İnternet sitemizi takip ederek, sizler için hazırladığımız, farklı maddi limitlerdeki oyun önerilerini inceleyip karar vermekte özgürsünüz. 10 Türk Lirası, 20 Türk Lirası, 50 Türk Lirası ve 100 Türk Lirası gibi rakamlarla elde edebileceğiniz en iyi oyunları sizler için listeleyeceğiz. Sizler bu listelere bakarak; kendi tarzınıza uygun oyunları seçeneklerinize ekleyebilir, listeleri çeşitlendirebilirsiniz. Nihayetinde, oynamayacağınız veya size hitap etmeyen yapımlarla muhatap olmamanız için elimizden geleni yapacağımızı belirtelim.

Unutmadan, bu sürecin sonsuza kadar sürmeyeceğini, aklınızdaki oyunları satın almak için fazla beklememeniz gerektiğini de hatırlatalım. Steam Yaz İndirimleri sürecinin en az iki hafta sürecek olmasının verdiği rahatlıkla, sonra alırım diye düşünülen, belki de %90 oranında indirime giren video oyunlarını kaçırabilirsiniz. Ayrıca, Valve bünyesindeki dijital video oyunu satış platformunda gerçekleşen bu büyük indirim döneminin, yılda yalnızca iki kez tekrarlandığını; kaçırdığınız takdirde, bir sonraki büyük indirim kampanyasının kış mevsiminde gerçekleşeceğini, sözlerimize ekleyelim. Tabii ki farklı dönemlerde de küçük kapsamlı ve kısa süreli oyun indirimleri de sunuluyor ama onları yakalamakla uğraşmak yerine, indirime giren oyun listelerini bir an önce incelemeye başlamanız en iyisi olacaktır. Herkese keyifli alışverişler ve eğlenceler dileriz.

Etiketler: