Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Steam üzerinde Yaz İndirimi 2020 başladı

Cüzdanlarınızı hazırlayın.

Bilgisayarlarınızı açın, işlemcilerini ve ekran kartlarınızı hazırlayın, HDD/SSD parçalarınızda yer açın ve son olarak da tabii ki cüzdanınızın tamamını Valve şirketine postalayın; Steam üzerinde Yaz İndirimi 2020 başladı. Yaz İndirimi 2020 dönemi boyunca oyuncular, video oyunları satın alarak puan kazanabilecek. Bu puanlar ise profiller ve sohbetlerde kullanılabilecek olan kozmetik ögeleri satın almak için harcanabilecek. Yani, klasik bir sezonluk etkinlik göreceğiz bu oyun platformunun yeni indirim dönemi sırasında.

Steam

Steam: Yaz İndirimi 2020, ne zaman bitecek?

Kazanmış olduğunuz puanlar, yeni ve kalıcı olan Puan Dükkanı içerisinde harcanabilecek. Bu dükkanda, satın alabileceğiniz bir sürü hareketli çıkartma, sohbet efektleri, profil arka planları, ufak profil arka planları, avatarlar, avatar çerçeveleri ve çok daha fazlası yer alacak. Ayrıca favori oyunlarınıza ait yüzlerce profil arka planını ve ifadesini artık puan karşılığında satın alabilmeniz de mümkün olacak. Bazı ögeler geçici iken mağazada artık kalıcı ögeler de satılacak ki bu durum, oyuncular tarafından bekleniyordu.

Valve tarafından yapılan açıklamalara göre 9 Temmuz 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 20:00’da son bulacak olan bu kampanya sırasında çeşitli yerlerden ücretsiz çıkartmaları alın ve yazın tadını çıkartmanız mümkün olacak. Ayrıca, indirim boyunca 30 USD harcayarak 5 USD değerinde indirim kazanabileceksiniz. Bu sayede de aslında satın almak istediğiniz 1’den fazla video oyunu bulunuyorsa, birkaç USD gibi bir kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu sırada kazandığınız puanlar da güzel bir ekstra oluyor tabii ki.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x