State of Decay 2 oyununun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir duyuru ile oyunun teknik betasına olan kayıt işlemlerinin başladığını öğrendik. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu beta sürecine, buraya tıklayarak kayıt olabiliyorsunuz. Buradan beta sürecine kayıt olduğunuz zaman, eğer kabul edilirseniz, PC üzerinden veya Xbox One konsol ailesi üzerinden beta sürecine katılabiliyorsunuz. Bu sürecin ne zaman başlayacağı ve ne zaman biteceği bilinmiyor. Fakat oyun önümüzdeki ay çıkacağı için, muhtemelen yakın zamanda başlayacaktır bu süreç.

State of Decay 2

Eğer bahsetmiş olduğumuz teknik beta sürecine kayıt olurken, bazı teknik problemler ile karşılaşıyorsanız, sakın merak etmeyin çünkü yalnız değilsiniz. Ekip bu problemlerin farkında ve şu an çözüm için uğraşıyor. Hatta sizler bu satırları okurken, bir çözüm bulunmuş ve sistem düzeltilmiş bile olabilir.

State of Decay 2 için yeni oynanış videoları da geldi

Bahsetmiş olduğumuz teknik beta süreci başlayınca, oyunun yeni oynanış videoları da büyük internet siteleri üzerinden yayımlandı. Bahsetmiş olduğumuz oynanış anlarını, hemen aşağıdaki videolardan da görebilirsiniz. Bu videolar arasında 4K/HDR destekli, Xbox One X üzerinden gelen oynanış videoları bile var. Yalnız söyleyelim, oyunun videosunu HDR ile izleyebilmek için YouTube sisteminin HDR desteği verdiği bir cihazdan videoyu izlemeniz gerekiyor. Şimdiden söyleyelim efendim.

Etiketler: