YouTube üzerindeki resmi Xbox kanalından bugün State of Decay 2 için iki yeni video yayımlandı. Yayımlanan bu videolar, oyun için hazırlanan sinematik bir video değildi. Oynanış videosu hiç değildi. Xbox ve Microsoft tarafından yayımlanan bu videolar, oyunun karanlık evrenini gösteren, canlı çekim videolar idi. Bu videolardan ilki Medical Log of Nurse başlığını, ikincisi ise Found Footage of Coach başlığını taşıyor.

State of Decay 2

Medical Log of Nurse videosunda, videonun adından da anlayabileceğiniz gibi bir hemşirenin kayıt ettiği, son durumları anlatan bir video. Found Footage of Coach ise, bir karakterin benzersiz hikayesini anlatan bir görüntü. Yalnız bu Found Footage of Coach isimli videoda önemli bir detay var: Microsoft ekibi bu video ile muhtemelen Left 4 Dead oyununa gönderme yapıyor.

Left 4 Dead oyununda bir futbol takımının koçu olan, Coach isimli bir karakter bulunuyordu. State of Decay 2 için yayımlanmış olan bu videodaki karakterin adı da Coach ve kendisi bir basketbol takımının koçu. Ayrıca bu videoda Coach, bir önceki videodaki hemşirenin ilaçlarını da kullanıyor. Bu detay da birçok oyuncunun ilgisini çekti. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz tüm videolara, hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz efendim.

State of Decay 2: Medical Log of Nurse

https://www.youtube.com/watch?v=uh7WKTMPF_w

State of Decay 2: Found Footage of Coach

https://www.youtube.com/watch?v=PGpAb2bL6KY

Peki, yayımlanan bu videolar hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Oyun için daha fazla heyecanlanmanızı sağladı mı bu görüntüler? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim. Çünkü bizler az da olsa oyun için heyecanlanmış durumdayız.

Etiketler: