22 Mayıs 2018 tarihinde Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One ailesi için çıkışını gerçekleştirecek olan State of Decay 2 için bugün, hatta biraz önce, bir çıkış videosu yayımlandı. Xbox markasının resmi YouTube kanalından yayımlanan videoyu eğer dilerseniz sizler de yazımızın en altından izleyebilirsiniz.

State of Decay 2

Yayımlanan bu videonun tamamen oynanış görüntülerinden oluştuğunu sizlere belirtelim. Eğer video, sizi oyun için heyecanlandırdıysa aslında 22 Mayıs 2018 tarihini beklemenize gerek yok. Çünkü şu an oyunun teknik beta sürecinin kayıtları açık durumda. Eğer sizler de bu sürece katılmak isterseniz, buraya tıklayarak yazımıza göz atabilirsiniz. Sizlere hazırladığımız o yazımızda, oyunun teknik beta süreci hakkında gereken tüm bilgileri veriyoruz.

Teknik beta bilgileri haricinde State of Decay 2 için yayımladığımız o içerikte, oyunun farklı oynanış videoları da bulunmakta. Özellikle, yayımlanmış olan bu çıkış videosu, sizler için yeterli değilse, bağlantısını verdiğimiz yazıda birçok farklı oynanış videosu da bulunmakta. Bu oynanış videoları Xbox One X üzerinden 4K ve HDR ile çekildiği için, oyunun farklı bir havasını görebilirsiniz o videolarda.

State of Decay 2 için yayımlanan çıkış videosu

Etiketler: