Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Starlink: Battle For Atlas ürünlerinde büyük indirim başladı

İndirimler ve oranları ağızları açık bırakıyor.

Ubisoft tarafının sevilen video oyunu Starlink: Battle For Atlas ile ilgili müthiş indirimlerden bahsetmek istiyoruz. Yalnız bu indirimlerin video oyununun dijital yapısıyla ilgili olmadığını belirtelim. Bahsedeceğimiz indirimler bu oyun için üretilen ve ülkemizde Aral Game tarafından satışa sunulan fiziksel ürünler olduğunu söyleyerek, ne gibi fırsatların bulunduğunu anlatmaya başlayalım.

Starlink: Battle For Atlas

Starlink: Battle For Atlas, neredeyse bedava oldu

Aral Game bünyesindeki bu büyük indirimlere baktığımızda yaklaşık olarak 8’de 1 oranıyla ürünleri satın alabileceğimizi görmek heyecan veriyor. Örneğin, ürünler arasındaki en büyük üye olan 750 Türk Lirası değerindeki PlayStation 4 ve Xbox One paketi, şu anda yalnızca 100 Türk Lirası etiketle satılıyor. Bu paketin içerisinde büyük boyutlu araç ve pilot figürleriyle birlikte oyunun kutulu sürümü yer alıyor.

Bu arada minyatür pilot paketlerinin 80 Türk Lirasından 10 Türk Lirasına, Silah Paketlerinin ise 120 Türk Lirasından, yalnızca 20 Türk Lirasına indirildiğini söylemeden geçmeyelim. Bu arada oldukça göz doldurucu Starship Paketlerinin de 280 Türk Lirasından 40 Türk Lirasına düşmüş durumda. Normal fiyatlarına göre oldukça büyük oranlardaki bu indirimler ilginizi çekiyorsa kaçırmamanızı öneriyoruz.

İndirimleri kaçırmamanızı önerirken kampanya dönemini de sizlerle paylaşalım. Bahsettiğimiz büyük avantajlı Starlink: Battle For Atlas kampanyası, 14 Mayıs 2019 ile 23 Haziran 2019 tarihleri arasında aktif olacak. Dileyen okurlarımız bu ürünleri Aral Game resmi internet sitesinden, D&R, Teknosa, Media Markt ve Over Game üzerinden satın alabilirler.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir