Star Wars Jedi: Fallen Order, resmi olarak gösterildi

EA tarafından dağıtımı sağlanacak olan bu video oyununda mikro ödemelerin olmayacağı da açıklandı.

EA ve Respawn Entertainment ekiplerinin yeni video oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order, sonunda gösterildi. Bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu, karşımıza yepyeni bir tanıtım videosu ile ve tabii ki bolca detayı ile çıktı. Dilerseniz öncelikle bu video oyununun tanıtım videosuna, hemen yukarıdan hep birlikte bir göz atalım. Ardından da oyunun ilk gösterim detaylarından bahsedelim.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order, oyunculara hikaye temelli bir deneyim sunacak

Oyunun geliştirici ekibinden ve dağıtımcı şirketinden gelen açıklamalara göre Star Wars Jedi: Fallen Order ile kontrol edeceğimiz karakterin adı Cal Kestis olacak. Cal Kestis, hayatta kalan son
Jedi Order üyelerinden bir tanesi olacak. Order 66 sonrasında geçecek olan bu video oyunu, tekli oyuncu temelli olacak ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 15 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Star Wars: Episode III — Revenge of the Sith yapıtından sonra geçecek olan ve aksiyon-macera tipinde olacak olan bu video oyunu, Force yeteneklerini öne çıkartacak. Ayrıca bu oyunda ışın kılıcı kullanımı öne çıkacak ve oyuncular, Force haricinde ışın kılıcı yeteneklerini de ön plana çıkartabilecek. Tüm bunlardan daha da önemlisi, üçüncü şahıs bakış açısına sahip olacak olan bu oyun, hiçbir şekilde mikro ödeme barındırmayacak.

Respawn Entertainment ekibinden gelen açıklamalara göre Star Wars Jedi: Fallen Order, içerisinde çoklu oyunculu oyun modu içermeyecek. Bu oyunda, oyuncular sadece tekli oyuncu deneyimi yaşayabilecek. Oyuncular, bu deneyimi Unreal Engine 4 ile yaşayacak; geliştirici ekip, Titanfall ve Apex Legends oyunlarındaki gibi Source Engine isimli oyun motorunu kullanmayacak.

Açıklamaların devamına göre bu video oyununda arkadaşımı olan minik bir robot da olacak ki bu arkadaşı zaten tanıtım videosunda da görebiliyoruz. Bu arkadaşımızın ve yardımcımızın adı BD-1 olacak. Oyunda genel olarak farklı bölgelere ve gezegenlere seyahat edebileceğiz. Ayrıca bu video oyununda aklımızın ucundan geçmeyen insanlarla bir dost olmamız gerekebilecek. Tahmin edebileceğiniz gibi EA ve Respawn Entertainment, bu konuda daha detaylı bilgiler vermedi.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x