Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun logosu yayımlandı

Star Wars Jedi: Fallen Order hakkında bildiğimiz bazı şeyleri de sizlere söyledik.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde resmi olarak ilk defa gösterilecek olan Star Wars Jedi: Fallen Order, geçen akşam karşımıza logosu ile çıktı. Twitter üzerinden yayımlanan kısa bir video ile görmüş olduğumuz bu logoyu, haberimizin en altına ekleyeceğiz. Eğer logoyu sizler de merak ediyorsanız, bu videoya göz atmanızı önereceğiz.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Peki, Star Wars Jedi: Fallen Order hakkında neler biliyoruz?

Haberimizin sonuna Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun yayımlanmış olan yeni logosunu ekledik ama sizleri o logo ile baş başa bırakmadan önce oyun hakkında bildiğimiz her şeyi belirmek istiyoruz. Öncelikle söylememiz gerekiyor ki bu video oyunu aksiyon-macera tipinde olacak ve üçüncü şahıs bakış açısından deneyimleyeceğiz oyunu.

2019 senesinin sonlarına doğru çıkacağını bildiğimiz bu video oyunu, tekli oyuncu temelli olacak ama içerisinde çevrim içi ögeler de bulunduracak. Ayrıca, bu video oyunu Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor ve God of War III oyununun yönetmeni tarafından yönetiliyor. Oyunun hikayesini ise Fallout 2 ve Fallout: New Vegas gibi video oyunlarından tanınan isimler yazıyor. Aynı şekilde oyunun savaş yönetmenliğini de bazı God of War oyunlarından bildiğimiz bir kişi yapıyor.

Son olarak belirtmemiz gerekiyor ki bahsetmiş olduğumuz video oyunu, kesinlikle Star Wars evreninin ana hikayesi ile bağlı olacak. Yani, bu markanın filmleri, ana oyunları ve diğer ürünleri ile bu oyun arasında mutlak bir bağ olacak. Oyuncular, yepyeni bir hikaye ile yepyeni bir evren görmeyecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir