Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition, Epic Games Store ile ücretsiz veriliyor

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun.

Star Wars Battlefront II, oldukça başarısız ve bolca tartışmalı bir şekilde piyasaya sürülmüştü. Oyunun geliştirici ekibi yine de bu yapıtı hemen terk etmemişti ve seneler boyunca kaliteli güncellemeler ile oyun desteklenmişti. Sonucunda ise harika bir deneyim elde edilmişti. İşte şimdi de Epic Games Store, bu oyunun en büyük sürümünü ücretsiz olarak veriyor. Yapılan açıklamalara göre 14 Ocak 2021 ile 21 Ocak 2021 tarihleri arasında Star Wars Battlefront II: Celebration Edition, Epic Games Store platformunda tamamen ücretsiz olacak. Oyuncular bu oyunu kütüphanelerine ekleyebilecek ve sonsuza dek oyuna sahip olabilecekler.

Star Wars Battlefront II

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition içerisinde neler bulunuyor?

Seneler boyunca desteklenmiş olan bu oyun, birçok farklı özelleştirme ögesine sahip olmuştu. Star Wars Battlefront II: Celebration Edition ise içerisinde bu ögelerin tamamını bulunduruyor ve aynı zamanda 1 Ocak 2020 tarihine kadar çıkışını gerçekleştirmiş olan diğer içerik güncellemelerindeki ögeleri de size kilidi açık bir şekilde sunuyor. Hatta, rakam vermek gerekirse 25’den fazla kahraman görünümü, 125’den fazla Trooper ve Reinforcement görünümü ve neredeyse 200 adet poz ve ifadenin bu sürüm içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu sürüm çıkış dönemindeki değeri de yükseltme için 25 Dolar idi.

Bilgisayarınız kaldırmıyor olsa bile böylesine başarılı ve kaliteli bir oyunu mutlaka kütüphanenizde bulundurmanızı öneriyorum. Bu sayede hem kütüphaneniz daha zengin bir hal alacaktır, hem de gelecekte donanımınızı yenileyecek olursanız, bu kaliteli oyunu deneyebilirsiniz. Bu yüzden de tarihleri not edin: 14 Ocak 2021 ile 21 Ocak 2021 tarihleri arasında Epic Games Store platformunu ziyaret edin ve bu ücretsiz oyunu elde edin. Bu arada, mağazayı şimdi ziyaret ederseniz de daha küçük bir oyun olan Crying Suns yapıtının ücretsiz olduğunu görebilirsiniz. Kendisi de yeterince güzel bir oyundur.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x