Sony, Crossfire ve Marvel için iki farklı film duyurdu

Bu sırada, yeni bir Tomb Raider ve Werewolves Within filmleri hakkında da yeni haberlerimiz var.

Tek bir haberde, 4 farklı filmden haberdar olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise doğru bir bağlantıya tıkladınız; bu haberimizde hem Sony markasının yeni Marvel ve Crossfire filmlerinden bahsedeceğiz, hem Tomb Raider için çekilen devam filmine değineceğiz, hem de Ubisoft markasının yeni filmi olan Werewolves Within hakkında önemli bir bilgi vereceğiz. Hazır mısınız?

Marvel Spider-Man

Öncelikle Crossfire ve Marvel filmlerinden bahsedelim

Variety tarafından yayımlanan yeni bir rapora göre Sony ve Smilegate, önemli bir iş birliğine giriyor. Bu iş birliği dahilinde Smilegate şirketinin en popüler video oyunu markası olan Crossfire için bir film yapılacak. Bahsetmiş olduğumuz bu filmde Tencent şirketi de destek verecek ve filmin yapımcısı da Hızlı ve Öfkeli markasından tanınabilecek olan Neal H. Moritz olacak.

Tabii bir de Sony markasının diğer filmi var. Exhibitor Relations tarafından yapılan açıklamaya göre Sony ve Marvel, 2021 senesinde yeni bir filmi vizyona sokabilmek için iş birliğine girişiyor. Bilgilere göre bu film, 8 Ekim 2021 tarihinde vizyona girecek ve bu filmin Örümcek Adam karakterine ait olması düşük bir ihtimal; 2021 senesinde halihazırda bu iki marka, Örümcek Adam için yeni bir filmi izleyenlere sunacak.

Tahminlere göre Sony ve Marvel ikilisinin 2021 senesinde vizyona sokacağı ikinci film, bir yan film olacak. Yani, herhangi bir markanın ana serisine ait olmayan, daha küçük çaplı bir yapıt göreceğiz. Bu noktada da aslında akıllara Venom, Örümcek Adam, Silver Sable ve Black Cat gibi karakterler geliyor ama henüz resmi bir açıklama olmadığı için konu hakkında net bir şekilde konuşamıyoruz efendim.

Sırada, Tomb Raider markasına ait olan devam filmi var. The Geek Vibes Nation tarafından yapılan resmi bir açıklamaya göre yeni Tomb Raider filminin çekimleri, Nisan 2020 içerisinde başlayacak. Filmin vizyon tarihi ise 21 Mart 2021 olacak gibi görünüyor. Yani, bu filmin hayatımıza girmesi için 1 sene gibi uzun bir zaman bulunuyor. Ayrıca bu filmde doğa üstü olayların yaşanacağı da belirtiliyor.

Son olarak, Ubisoft markasının Werewolves Within filmi hakkında bir bilgi vermek istiyoruz. Ubisoft, yaptığı yeni bir duyuru ile Werewolves Within filminde yer alacak isimleri açıkladı. Bu filmde; Sam Richardson, Milana Vayntrub, George Basil, Sarah Burns, Michael Chernus, Catherine Curtin, Wayne Duvall, Harvey Guillen, Rebecca Henderson, Cheyenne Jackson ve Michaela Watkins yer alacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x