Serious Sam 4 için çıkış tarihi açıklandı ve oynanış videoları yayımlandı

Oynanış videolarıyla birlikte bu yapımın geliştirici ekibinden önemli açıklamalar geliyor.

Croteam tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanacak olan Serious Sam 4 için pek çok video yayımlandı. Bu videoların bir tanesi vasıtasıyla da bahsi geçen oyunun çıkış tarihini öğrenmiş olduk. Ayrıca, bu yapıma dair yeni oynanış videoları yayımlandı ve bu videolar sayesinde bu yapıma dair yeni bilgilere de ulaşıldı. Haberimizin en üst kısmında, mizahi bir yapıyı barındıran ve çıkış tarihinin açıklandığı videoyu seyredebilirsiniz. Bizler de alt satırlarda, bu oyuna dair yeni bilgileri ve açıklanan çıkış tarihini sizlerle paylaşalım. Yeni bilgilerin bulunduğu oynanış videolarını da haber yazımızın en alt kısmından seyredebilirsiniz.

Serious Sam 4: Planet Badass

Serious Sam 4, 2020’nin yaz aylarını ısıtacak

Açıklamalara göre haberimize konu olan yapımı çok uzun süre beklemek durumunda kalmayacağız. Bu yapım 2020 senesinin Ağustos ayında çıkışını gerçekleştirecek. Henüz, net bir gün verilmedi ama bu gün de ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır. Bizler ise burada, bu eğlenceli video oyunu serisinin yeni oyunu için çok fazla süre beklemeyeceğimizi anlamış oluyoruz.

Bu arada, Serious Sam 4 için açıklanan çıkış tarihinin hangi platformları kapsadığını da sizlerle paylaşalım. Yapılan açıklamalara göre bu yapım, 2020 Ağustos ayında PC ve Google Stadia platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ise 2021 senesinin içerisinde konsol oyuncularıyla buluşacak. Tüm bunlardan daha ilgi çekici olan ise yayımlanan yeni videolarda bulunuyor.

Haber yazımızın en alt kısmında yer alan bu videolarda, bahsi geçen yapımın geliştirici ekibiyle yapılan kısa röportajlar da yer alıyor. Bu videolarda; toplam düşman sayısı, silah çeşitliliği, yeni düşmanlar ve bu oyunun müziklerine değiniliyor. Ekranda görülen toplam düşman sayısı anlamında bu oyunun ağızları açık bırakacağını görüyoruz. Önceden yapılan açıklamalarda bu yapımda 10 Bin düşmanın aynı anda ekrana yansıyacağı söyleniyordu.

Bu oyunun geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamalarla 10 Bin rakamının da üzerine çıkıldığını öğreniyoruz. Aynı zamanda bu yapımda bulunacak olan silahlar ve yeni düşmanlardan da söz ediliyor. Laf arasında, oluşturulan yeni düşmanların serinin yeni oyunlarında da kullanılacağı belirtiliyor. Oyunun müziklerinde ise davul seslerinin ön plana çıkarılacağı ifade ediliyor. Belirttiğimiz gibi haberimize konu olan oynanış videolarını hemen alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x