Resident Evil 3, ülkemizde ön siparişe açıldı

Resident Evil 3, 260 TL karşılığında satın alınabilecek.

Geçtiğimiz gün duyurulmuş olan Resident Evil 3 oyununun Remake sürümü, bugün ülkemizde ön siparişe açıldı. Bizler de bu haberimizde, oyunun ön sipariş fiyatını ve hediyelerini sizlere sunmak istedik. Bakalım PC, PlayStation 4 ve Xbox One tarafında bu video oyununa dijital olarak ön sipariş vererek neler kazanabileceğiz? Bu ön siparişlere nasıl bir bedel ödeyeceğiz? Detaylar, yazımızın devamında!

Resident Evil 3

Resident Evil 3, kısmen uygun bir fiyata satın alınabilir

Yapılan resmi açıklamalara göre PlayStation 4, Xbox One veya PC üzerinden bu video oyununa ön sipariş verirseniz, oyun çıktığı zaman Classic Costume Pack ögesine sahip olabiliyorsunuz. Adından da anlayabileceğiniz üzere Classic Costume Pack sayesinde oyundaki karakterinizin kıyafeti değişiyor. Ayrıca, PlayStation 4 tarafında bir de özel tema yer alıyor. Bu tema, oyun çıkışını gerçekleştirdiği zaman aktif edilebiliyor.

Aldığımız bilgilere göre Resident Evil 3 oyununun PlayStation 4 sürümü 260 TL karşılığında satın alınabiliyor. Bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun PC ve Xbox One sürümleri ise henüz ön siparişe açılmamış gibi görünüyor. PC tarafında neden ön siparişler başladı, bilemiyoruz. Sonuçta oyunun çıkış yapacağı platform Steam olacaktı PC için. Fakat Xbox One tarafında ön siparişlerin başlamamış olması da oldukça ilginç.

Haberimizi sonlandırmadan önce bir de koleksiyoncu sürümünden bahsetmek istiyoruz. Bu koleksiyoncu sürümü 180 Dolar olacak ve öncelikle içerisinde ana oyunu içerecek. Bunun yanında, oldukça yüksek kaliteli bir Jill Valentine figürü bulunacak. Ayrıca, özel bir oyun kutusu ve çift taraflı poster de oyunculara hediye edilecek. Elde edilebilecek olan son hediye ise oyunun dijital müzik albümü olacak.

Jill Valentine, Umbrella’nın uyguladığı vahşete tanıklık eden Raccoon City’de kalan son insanlardan biridir. Umbrella onu durdurmak için büyük gizli silahı Nemesis’i kullanıyor! Ayrıca dört yaşayanın sinsi bir Üst Akıl’a karşı savaştığı Resident Evil evreninde yeni bir 1’e karşı 4 çevrim içi ve çok oyunculu oyun dizisini içerir.

PlayStation Store
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x