Resident Evil 3 oyununun Remake hali beklenenden daha erken duyurulabilir

Çok yakında resmi bir duyuruyla karşılaşabiliriz.

Bir süredir gündemi meşgul eden yapımlardan bir tanesinin Resident Evil 3 oyununun Remake hali olduğunu söyleyebiliriz. Henüz resmi duyurusunun yapılmamasına rağmen hakkında pek çok sızıntı haberi çıkan bu yapım, PlayStation Store üzerinde görülmüştü. Gelen söylentiler neticesinde, bu yapımın resmi duyurunun The Game Awards 2019 etkinliği sırasında gerçekleşeceği bekleniyordu. Yeni duyumlara göre bu duyuru tarihi, beklenenden daha önce gerçekleşebilir.

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil 3: Nemesis Remake oyununun duyurusu her an gelebilir

Resident Evil 2 oyununun yeniden yapımının beğeni kazanmasının ardından, haberimize konu olan oyuna olan merak da birkaç kat artmıştı. İnternet sitemizde, bu yapımla ilgili pek çok duyumu sizlerle paylaşmıştık. Paylaştığımız duyumlar arasında Resident Evil 3 oyununun Remake sürümünün The Game Awards 2019 sırasında resmi olarak duyurulacağı bilgisi de yer almıştı.

Video oyunu dünyasındaki pek çok isim, bahsettiğimiz duyurunun bu özel etkinlik sırasında gerçekleşeceğini tahmin ediyordu. Gelen duyumlar ve bazı medya kuruluşları bu tarihi teyit eden yorumlarda bulunuyorlardı. Şimdiyse, internet aleminde verdiği sızıntı bilgilerle ünlenen Daniel Ahmad tarafından, aksi yönde bir iddia ortaya atıldı.

Bu isme göre beklenen duyuru, 13 Aralık 2019 tarihinde düzenlenecek olan The Game Awards 2019 sırasında yapılmayacak. Daniel Ahmad, sözü edilen duyurunun daha önceki bir tarihte gerçekleşeceğini ima etti. Şakayla karışık ortaya atılan bu iddia da kafaları karıştırdı. Bahsi geçen Twitter paylaşımını, haber yazımızın hemen alt bölümünden inceleyebilirsiniz.  

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x