Resident Evil 3, resmi olarak duyuruldu

2020 senesinde Resident Evil 3 oyununun Remake sürümü ile karşılaşacağız.

Capcom, bu senenin başlarında Resident Evil 2 oyununun Remake sürümünü oyunculara sunmuştu. Geçen gün ise Sony ve PlayStation markalarının State of Play programında, Resident Evil 3: Nemesis oyununun Remake sürümü resmi olarak duyuruldu. Söylentilerini aylardır duyduğumuz bu video oyunu, açıklamalara göre PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 20 Nisan 2020 içerisinde çıkışını gerçekleştirecek; oyun, PlayStation 4 konsoluna özel olarak kalmayacak gibi görünüyor efendim.

Resident Evil 3

Resident Evil 3 ile Raccoon City bölgesine geri dönüyoruz

Karşımızda bir Remake oyunu var ve bu sebepten ötürü de tahmin edebileceğiniz gibi oyun ile Raccoon City bölgesine geri döneceğiz. Oyunun yıldız karakteri yenilenmiş bir Jill Valentine olacak. Jill Valentine, bu şehirden kaçmaya çalışacak ve bizler de kendisinin maceralarına tanıklık edeceğiz. Ayrıca bu oyunu satın alan herkese Resident Evil Resistance oyunu da tamamen ücretsiz olarak hediye edilecek. Ayrıca, Remake hali geliştirilen bu video oyununda Nemesis de tabii ki yer alacak.

PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamalara göre önümüzdeki aylar içerisinde yeni bilgiler yayımlanacak bu video oyunu için. Bilgilerin ne olduğunu bilmiyor olsak da muhtemelen karşımıza yeni oynanış videoları ve daha fazlası çıkacaktır diye düşünüyoruz. Aynı zamanda, bu video oyununu şu an Steam, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden ön sipariş ile satın alabiliyorsunuz. Bu ön siparişe ait farklı hediyeler de tabii ki oyuncuları bekliyor olacak ama o, başka bir haberin konusu.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x