Resident Evil 3 için 17 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Resident Evil: Resistance oyunu da canlı yayın sırasında oynanarak detayları gösterildi.

Çıkışını 3 Nisan 2020 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek olan Resident Evil 3 oyunu için bir oynanış videosu yayımlandı. Bu videoda, bahsi geçen oyunun demosunda görülmeyen kısımlarda geçen yaklaşık 17 dakikalık bir deneyim görüntülendi. Ayrıca, PlayStation Underground programında Resident Evil: Resistance oyunu deneyimlendi. Bu yayının tekrarını da haber yazımızın en üst kısmından seyredebilirsiniz.

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil 3 oyununun macerası yakında başlıyor

Resident Evil 2 oyunuyla büyük ilgi çeken Capcom, çok kısa bir süre sonra benzer bir yeniden yapım çalışmasına daha imza atacak. Bu yapımın bir demosu yayımlandı ve oyunun genel mekanikleri ortaya kondu. Merak eden okurlarımız, bahsettiğimiz domo sürümünü deneyimleyerek sizler için kaleme aldığımız ön inceleme yazısına göz atabilirler.

Şimdi ise bu demoda görünmeyen kısımların yer aldığı yaklaşık 17 dakikalık bir video yayımlandı. Bahsettiğimiz videoyu buradan seyredebilir ve bu yapımda gösterilen yeni görüntüleri gözlemleyebilirsiniz. Bu videoda, haberimize konu olan video oyunundaki organizmalar tarafından ele geçirilen bölgeleri görüyoruz. Oyunun ana karakteri olan Jill Valentine, bu bölgelerde hem aksiyon dolu mücadelesini sürdürüyor, hem de çeşitli bulmacaları çözmeye çalışıyor.

Öte yandan, giriş kısmında da belirttiğimiz gibi Resident Evil: Resistance oyunuyla ilgili bir de videomuz bulunuyor. Haber yazımızın en üst kısmından izleyebileceğinizi söylediğimiz bu videoda, PlayStation Underground isimli programdaki canlı yayının tekrarını görüyoruz. Bahsi geçen videoyu izleyerek bu 4’e 1 oynanan çevrim içi video oyunun işleyişini gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizdeki ön inceleme yazısını okuyup, bu yapı hakkında daha derin bilgiler de edinebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x