Red Dead Online oyununda artık Moonshiner olabileceksiniz

Red Dead Online için gelecek olan yeni ve büyük bir güncelleme duyuruldu.

Bir süre önce Red Dead Online oyununa büyük bir güncelleme gelmişti. Bu güncelleme ile oyuna Frontier Pursuit özelliği eklenmişti. Frontier Pursuit sayesinde oyuncular, karakter rolleri seçebiliyordu. Mesela, bir koleksiyoncu veya avcı olabiliyordunuz. Bugün Rockstar Games tarafından yapılan bir açıklama tarafından öğrenmiş olduk ki oyuna çok yakında yeni bir rol daha gelecek. Oyuncular, bu rol sayesinde Moonshiner olabilecek ve yeni içeriklerle karşılaşabilecek. Peki, detaylar nedir?

Red Dead Online

Red Dead Online, yeni bir Frontier Pursuit ile güncellenecek

Yapılan açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz bu güncelleme 13 Aralık 2019 tarihinde indirmeye açılacak. Trader rolü ile birlikte çok kolay bir şekilde ilerletilebilecek olan Moonshiner rolü ile kendi işinizi kurabileceksiniz. Hatta işinizi yeteri kadar büyütebilirseniz, kendinize bir Speakeasy bile açabileceksiniz. Speakeasy aracılığı ile yasa dışı alkol satışı yapabilmek mümkün olacak. Bu yeni roldeki ana karakter ise açıklamalara göre Maggie Fike olacak.

Moonshiner rolünü açabilmek için Trader rolünde beşinci seviyeye ulaşıp, Cripps ile konuşmanız gerekecek. Bu roldeki göreviniz ise Moonshining Shack satın alarak başlayacak. Bu Moonshining Shack içerisindeki yer altı katta, tüm işlerinizi yürütebileceksiniz. Bu role ait hikaye görevleri de olacak ve bu görevler aracılığı ile hem kendi rakibiniz olan bir çeteyi çökerteceksiniz, hem de size yardımcı olan bir karakterin öcünü almasını sağlayacaksınız. Böylece de oyunun dünyasında başarılı biri olacaksınız.

Aynı güncelleme ile Red Dead Online oyununa yeni bir silah olan Navy Revolver ve Outlaw Pass No. 2 da eklenecek. Tabii ki aynı güncelleme, yeni kozmetik ögeleri de oyunculara sunacak. Şimdilik bu güncelleme hakkında daha fazla detaya sahip değiliz ama Rockstar Games, gerekli detayları zamanı gelince, muhtemelen 12 Aralık 2019 tarihinde açıklayacaktır. Aynı güncellemenin detayları, internet sitemizde de yer alacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir