Red Dead Redemption 2, Steam için önümüzdeki hafta çıkacak

Red Dead Redemption 2 oyununun Steam üzerindeki fiyatı ise henüz belirlenmedi.

PC için çıkışını geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirmiş olan Red Dead Redemption 2, sadece Rockstar Games Launcher ve Epic Games Launcher gibi platformlar üzerinden oynanabiliyordu. Yani, oyun henüz Steam için çıkışını gerçekleştirmemişti ve bu çıkışın ne zaman gerçekleşeceği de bilinmiyordu. Bugün ise Rockstar Games, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak, oyuncuların merakla beklediği bilgiyi verdi.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, Steam üzerinden de oynanabilecek

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamalara göre bahsi geçen video oyunu, 5 Aralık 2019 tarihinde Steam üzerindeki çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Bu oyun, her ne kadar bir hafta sonra Steam üzerindeki çıkışını gerçekleştirecek olsa da platformda henüz bu oyuna ait herhangi bir fiyat görünmüyor. Bu sebepten ötürü de oyuncuların nasıl bir fiyat ile karşılaşacağını bilemiyoruz.

Rockstar Games ekibinin büyük beğeni toplayan ve konsol platformlarında en yüksek değerlendirmeleri alan açık dünya destanı Red Dead Redemption 2, şimdi yeni Hikaye Modu içerikleri, görsel geliştirmeler ve başka güzelliklerle PC platformunda.

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor. Blackwater kasabasındaki soygun girişimleri ters giden Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için; soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda.

Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Arthur Morgan da zor bir seçimle karşı karşıya; onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

Red Dead Redemption 2 oyununun PC sürümünün daha da derin ve gerçekçi bir deneyim sunan yeni grafik ve teknik geliştirmeleri; bu muazzam açık dünyanın her köşesine ve her ayrıntısına canlılık kazandırmak için PC platformunun sağladığı teknik olanakları sonuna kadar kullanıyor.

Bu teknik geliştirmeler arasında, gündüz ve gece ışık/gölge ve derinliğini arttıracak şekilde iyileştirilen genel ve ortam aydınlatması, tüm mesafelerde gelişmiş yansıma ve daha yüksek çözünürlüklü gölgelendirme, bitki ve hayvanlara daha yoğun bir gerçekçilik kazandıran mozaik ağaç dokuları ve gelişmiş ot ve hayvan kürkü dokuları bulunuyor.

Red Dead Redemption 2 oyununun PC sürümü HDR desteği de sunuyor. Bu sayede, 4K ve üzeri ekranlarda mükemmel görüntüleme, çok ekranlı kurulum, geniş ekran yapılandırmaları ve daha yüksek çerçeve hızı mümkün hale geliyor.

Steam
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x