Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Xbox Game Pass için duyuruldu

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında beklenen bu haber, sonunda verildi.

Daha geçen gün söylentilerini duymuş olduğumuz olay gerçekleşti ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Xbox Game Pass için duyuruldu. Xbox Wire üzerinden yapılan yeni bir açıklamaya göre Ubisoft şirketinin bahsi geçen bu başarılı nişancı ve rekabetçi oyunu, 22 Ekim 2020 tarihinde Xbox konsolları için Xbox Game Pass ve Android için Xbox Game Pass Ultimate sistemlerine eklenecek. Bilgisayar tarafına ise şimdilik bu oyun sunulmayacak gibi görünüyor. Bu oyunun sisteme eklenecek olan sürümü ise en temeli olacak. Yani, oyuncuların karşısına 10 Dolar değerindeki paket çıkacak.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için sıradaki hedef Xbox Game Pass

Peki, halihazırda bu oyuna sahipseniz ve üzerine bir de Xbox Game Pass sistemine sahipseniz, ne olacak? Yapılan açıklamaların devamına göre bu durumdaki oyuncular ise oyun içerisindeki her ögede %10 gibi bir indirim ile karşı karşıya kalacak. Yani, Year 5 Pass ögesini satın almak istediğiniz zaman bahsi geçen indirim üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacak. Year 5 Pass haricinde Gemstones Bundle, R6 Credit ve Smoke Bushido Set gibi mağazada satılan diğer ögelerde de %10 gibi bir indirim değeri görebilmeniz mümkün olacak efendim.

Xbox One X için halihazırda özel bir güncelleme almış olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege; Xbox Series S ve Xbox Series X konsolları için de güncelleme alacaktı. Xbox Series X üzerinde yeni nesil güncellemesi ile 120 FPS olarak çalışabilecek olan bu video oyunu; muhtemelen Xbox Series S konsolunda da aynı şeyi planlıyor ama o konu hakkında şimdilik net bir bilgi sahibi değiliz. Bu sırada, haberimiz genelde Xbox ile alakalı ama aynı güncelleme sayesinde bu oyun; PlayStation 5 ve PlayStation 5: Digital Edition konsollarında da 120 FPS olarak oynanabilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x