Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Xbox Game Pass için geliyor olabilir

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, 10 Dolar değerindeki paketi ile Xbox Game Pass sistemine Kasım 2020'de eklenebilir.

Xbox Game Pass sisteminin içerisinde birbirinden güzel oyunlar bulunuyor ama oyuncular, aslında indirimlerde neredeyse bedava olan bir oyunu bahsi geçen sistemde göremedikleri için bazen üzülüyorlar. Bu oyun ise tabii ki Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve şimdi, Xbox Game Pass markasının resmi Twitter hesabı üzerinden yapılmış olan bir paylaşım, oyuncuların dileklerinin yerine geleceğini gösteriyor olabilir. Öyle ki bu marka, Twitter üzerinden bir kuşatmanın görselini paylaştı ve bu kuşatmada 6 adet gökkuşağı görünüyordu. Evet, her şeyi Türkçe anlatınca pek bir şey anlaşılmadı, değil mi?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, kuşatma ve gökkuşağı mı?

Siege, dilimizde kuşatma demek ve Rainbow kelimesi de tabii ki gökkuşağı anlamına geliyor. Six de bir rakam olan altı anlamına geliyor. Xbox Game Pass da Twitter üzerinden üzerinde altı adet gökkuşağının bulunduğu, bir kale kuşatması görseli paylaşınca da ortaya Tom Clancy’s Rainbow Six Siege çıkıyor. Ubisoft şirketinin en popüler ve en başarılı oyunlarından biri olan bu yapıt; muhtemelen 10 Dolar değerindeki paketi ile Xbox Game Pass sistemine eklenecektir ama bu bile birçok oyuncu için yetecektir diye düşünüyoruz; bu oyun, şu anda piyasadaki en aktif ve en rekabetçi nişancı oyunlarından biri.

İlginç bir detay olacak belki ama Ubisoft, Xbox Game Pass üzerinde sadece Tom Clancy’s The Division oyununu bulunduruyor. Yani, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, bu sistem için çok büyük bir katkı olacaktır. Aynı zamanda bu video oyunu, PlayStation Now sisteminde de yer alıyor ama 2 Kasım 2020 tarihinde PlayStation Now, bu oyuna veda edecek. İşte bu yüzden de Kasım 2020’nin ilk haftasında aynı oyunun Xbox Game Pass cephesine geçeceğini düşünüyoruz. Peki, bu konu hakkında sizin herhangi bir yorumunuz var mıdır? Düşüncelerinizi büyük bir merak ile bekliyor olacağız efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x