Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni nesilde 4K/120 FPS olacak

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Tom Clancy’s The Division 2 ve For Honor oyunları için de yeni içerikler gösterildi.

Ubisoft Forward 2020 için gerçekleştirilmiş olan ön şov sırasında, oyuncuların senelerdir çok büyük bir sevgi ile oynadığı Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında da yeni bilgiler elde ettik. Mesela, öğrendik ki bu oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında 4K/120 FPS olarak oynanabilecek. Ayrıca bu oyunun Operation Shadow Legacy isimli yeni sezonu da artık başladı. Ubisoft, Operation Shadow Legacy için bir tanıtım videosu yayımladı bile. Bu görüntülerde Zero’nun oyunun evrenine nasıl entegre edildiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Eğer dilerseniz aynı görüntüleri hemen yukarıdan sizler de izleyebilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege haricindeki oyunlar da gösterildi

Biraz önce söylemiş olduğumuz ön şov sırasında başka oyunlar da gösterildi. Bu oyunlardan bir tanesi de Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint idi. Bu oyun için gelecek olan yeni bölüm, geri dönen bir karakter ile birlikte gösterildi. Eğer dilerseniz ilgili tanıtım videosunu hemen aşağıdan sizler de izleyebilirsiniz. Açıklamalara göre bu oyunun üçüncü bölümü, Eylül 2020 içerisinde çıkışını gerçekleştirecek ve ilk iki bölüm her oyuncu için ücretsiz olacak. Ayrıca bu bölümde ve sezonda oyuncuların baş düşmanı, evrenden geri dönen Raven’s Rock tarafı olacak gibi görünüyor.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint gibi For Honor oyununun da yeni sezonu gösterildi. Bu oyunun dördüncü senesinin üçüncü sezonu olan Resistance, bir hikaye videosu ile oyuncuların karşısına çıktı. Bu hikaye videosundan ne yazık ki oynanış ile alakalı herhangi bir şey çıkartabilmek mümkün değil ama yine de For Honor oyununun sezonlar boyunca ilerleyen hikayesini merak ediyorsanız, görüntüler mutlaka ilginizi çekecektir diye düşünüyoruz. Açıklamalara göre Resistance isimli bu sezon, 17 Eylül 2020 tarihinde oyuncuların karşısına çıkmış olacak.

Ubisoft Forward 2020 ile karşımıza çıkan bir başka oyun ise Tom Clancy’s The Division 2 idi. Bu oyun için gelecek olan The Summit isimli yeni oyun modu, oyunculara gösterildi. Anladığımız kadarıyla The Summit aracılığı ile bir gökdelene tırmanmaya çalışacağız ama gökdelenin her katında bizleri zorlu mücadeleler bekliyor olacak. En son kata çıktığımız zaman ise oldukça zorlu bir bölüm sonu karşılaşması yaşayacağız ve muhtemelen birbirinden değerli ve kaliteli ganimetlerin sahibi olacağız. Bu sırada, The Summit isimli modun herkes için ücretsiz olacağını söylemek isteriz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x