Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununun 2.1.0 güncellemesi gösterildi

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint oyununda üç önemli gelişme yaşanacak.

Bugün, Ubisoft Forward 2020 sırasında Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint için 15 Temmuz 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia üzerinde 2.1.0 güncellemesinin indirmeye açılacağını duyurdu. Güncelleme, tüm oyuncular için ücretsiz olacak; yapay zeka takım arkadaşları ile oynama fırsatı sunacak, ilave olarak da sınırlı süreli bir etkinlik ve daha fazlasını içerecek. Bu oyuna takım arkadaşlarının eklenmesi, tek oynayan oyunculara, ekipleri tarafından desteklenmeyi veya yalnız oynamayı tercih etmelerine bağlı olarak; menüden etkinleştirip, devre dışı bırakabilecekleri olanaklar verecek.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununun bu özelliği, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yapıtındaki takım arkadaşlarıyla aynı oyun özellikleri ve yeteneklerini kullanacak; verilen emirleri yerine getirme, senkronik atış ve canlandırma imkanı da bunlara dahil. Ek olarak, artık onların fiziksel özelliklerini ve donanımlarını tamamen özelleştirmek mümkün olacak. Oyuncular ayrıca çevredeki düşmanlarla etkileşime girme biçimlerini etkilemek için yapay zeka takım arkadaşlarının ana silahlarını da seçebilecekler. Bu sayede oyuncular, kendi takım arkadaşlarını oldukça detaylı bir şekilde kontrol edebilecek.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint için daha fazlası geliyor

16 Temmuz 2020 tarihinden itibaren tüm oyuncular, Resistance! adlı yeni bir canlı etkinliğe katılabilecekler. Nomad, Sentinel kuvvetlerine karşı saldırıları sırasında dışlanmışları destekleyecek ve mahkumları kurtarma, Sentinel karakollarına saldırma ve hayatta kalanları arayan konvoyları durdurma çabalarında onlara yardımcı olacak. Canlı etkinliğin görevlerini tamamlayarak, oyuncuların Auroa genelinde isyancıların artması yönünde doğrudan bir etkisi olacak. Bu, onların kendileriyle Sentinel kuvvetleri ya da Kurtlar arasında bir hizip savaşı başlatması için bir fırsat oluşturacaktır.

Oyuncular, 29 Temmuz 2020 tarihine kadar sürecek canlı etkinliği sırasında görevleri tamamlarlarsa, 14 özel ödül edinecekler. Etkinlik bittikten sonra tüm ana görevler tüm oyuncuların erişimine açık olacaktır. Güncelleme, içeriğinde ayrıca gözlemci modu ve eşya bırakma fonksiyonu da dahil olmak üzere yeni Ghost War içeriği ve Gunsmith üzerindeki geliştirmeler de bulunan topluluk isteklerine dayalı birçok iyileştirme sunacak. Oyun, bu yılın ilerleyen zamanlarında başlayacak olan Bölüm 3 ile birlikte 1. yıl boyunca gelişmeye devam edecek. Tabii önümüzdeki senenin içerikleri neler olacak, şimdilik bilemiyoruz.

Oyuncular, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununu 16 Temmuz 2020 ile 19 Temmuz 2020 tarihleri arasında ücretsiz deneyerek tüm bu değişiklikleri görebilecekler. Tüm oyuncular, ücretsiz hafta sonu boyunca temel oyunun içeriğine tam erişime sahip olacak ve oyuna sahip olan herkesle birlikte oynayabilecek. Bununla birlikte, oyunun standart ve altın sürümleri sınırlı bir süre için Ubisoft Store üzerinde indirime girecek. Ayrıca, ücretsiz hafta sonu boyunca oyunu satın alan oyuncular tüm ilerlemelerini sürdürecekler. Friend Pass sayesinde, bu oyunun oyuncuları; Uplay, Epic Games Store, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oyuna sahip olmayan en fazla üç arkadaşını oturumlarına katılmaya davet edebilirler.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x