Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek olan Tom Clancy’s Splinter Cell temalı operatör göründü

Tom Clancy's Rainbow Six Siege için gelecek olan iki yeni operatör sızdırıldı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci sezonunda gelecek olan tek operatörün, tanıdık bir evrene ait olacağını biliyorduk. Ortaya çıkan bilgilere göre bahsi geçen operatör, Tom Clancy’s Splinter Cell evreninden gelecekti ve kod adı da Scout olacaktı. İşte şimdi Scout isimli operatörün ilk görüntüleri sızdırıldı. Zer0Bytes tarafından sızdırılan bilgilere bakacak olursak, Scout genellikle bilginin üzerine gidecek ve haritaya dört farklı kamera bırakabilecek. Bu kameralar, düşmanlara da hasar verebilecek.

Tom Clancy's Splinter Cell

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa bu operatör ne zaman gelecek?

Zer0Bytes, sadece beşinci senenin üçüncü sezonunda gelecek olan operatörü sızdırmadı. Aynı zamanda, dördüncü sezonda gelecek olan operatör de sızdırıldı. Kendisinin verdiği bilgilere göre o operatör, Tayland tarafından gelecek ve adı da Aruni olacak. Aruni, robotik bir kola sahip olacak ve ana aletinin adı da Surya Gate şeklinde geçecek. Surya Gate, camlara ve kapılara kurulabilecek ve lazerli bir koruma sistemi sunacak. Ayrıca bu operatör, robotik kolu ile duvarlarda daha büyük delikler de açabilecek.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun şu anda beşinci senesi yaşanıyor ve bu senede oyuncuların karşısına çıkacak olan sadece iki adet sezon kaldı. Bu sezonlar, üçüncü ve dördüncü sezon olarak geçiyor. Daha önce bu oyun hakkında doğru bilgiler sızdırmış olan bir isim, bahsi geçen sezonlarda hangi operatörlerin ekleneceğini ortaya çıkarttı. Sızdırmalara göre beşinci senenin üçüncü sezonunda, oyuna oldukça önemli bir evrenden operatör gelecek. Gelin, bu konunun detaylarına hemen aşağıdan bakalım.

Söylentilere göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesinin üçüncü sezonda, oyuna eklenecek olan operatör, Tom Clancy’s Splinter Cell evreninden gelecek. Bu operatör, duvarlara takılabilen ve sonucunda da duvarların ötesini görmenizi sağlayabilen bir araca sahip olacak. Bu operatörün kod adı Scout olacak ve muhtemelen silah olarak da SC3000X kullanacak. Üçüncü sezonda oyuna sadece bir operatör eklenecek ve bu operatör de saldırı temelli olacak. Peki, dördüncü sezonda ne olacak?

Söylentilere göre dördüncü sezonun operatörü, defans temelli olan Aruni olacak. Aruni, Laser Reinforcement isimli bir araca sahip olacak. Ayrıca bu operatör ne yazık ki yeni bir silaha sahip olmayacak; Aruni, oyunda halihazırda yer alan silahlardan bir tanesini kullanacak. Bu arada, haberimizi sonlandırmadan önce başka bir Ubisoft yapıtına daha değinmek istiyoruz: Ubisoft, sadece birkaç saat sonra For Honor oyununun dördüncü senesinin ikinci sezonu tanıtılacak. Bu tanıtım, YouTube üzerinden yapılacak.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x