PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa takas sistemi ve çok daha fazlası ekleniyor

Steam üzerinden yapılan bir açıklama ile birlikte PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun PC sürümü için gelecek olan 22. güncelleme detaylandırıldı. Bu güncelleme ile oyuna eklenecek olan her şeyden, haberimizin devamında bahsedeceğiz ama ondan önce bir özet geçelim. PUBG oyununun bu güncellemesi ile oyuna rütbe sistemi, takas sistemi, önemli iyileştirmeler ve çok daha fazlası eklenecek!

PUBG

PUBG oyuncuları, rütbe sistemi ile de tanışıyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek 22. güncelleme öncelikle FIX PUBG harekatını devam ettirecek. Bu harekat dahilinde oyundaki birçok farklı hata düzeltilecek ve bazı iyileştirmeler yapılacak. Bu iyileştirmeler sayesinde oyuncular, daha iyi bir video oyunu deneyimi yaşayabilecek. Peki, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa yeni eklenen şeyler neler olacak?

Öncelikle PUBG oyununa rütbe ve sıralama sistemi gelecek. Açıklamalara göre oyunda toplamda 8 adet rütbe olacak. Oyuncular, bu rütbelere Rank Points sayesinde ulaşabilecek. Oyuncular, Rank Points kazanarak veya kaybederek, rütbe değişimi yaşayabilecek. Yalnız, bir oyuncu herhangi bir rütbeyi almadan önce 10 adet karşılaşmaya katılması gerekecek. 10. karşılaşmadan sonra oyun, sizin hangi rütbeden başlayacağınızı kararlaştıracak. Bu sebepten ötürü oyunun istatistik sayfası da güncellenecek.

Rütbe haricinde, harita seçme sistemi oyuna geri dönecek. Bu sistem, eskisi gibi işleyecek, herhangi bir değişiklik bulunmayacak. Fakat bundan daha da önemli bir sistem oyunda olacak. Bu sistem ise takas sistemi olarak adlandırılıyor. Oyuncular, artık düşük seviyeli ögeleri, takas sistemine ekleyerek, daha değerli ögeler kazanabilecek. Bu noktada oyuncular hem öge, hem de BP kullanabilecek. Tüm bunların haricinde, oyunda performans iyileştirmeleri de tabii ki bulunuyor olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla