Steam üzerinden yapılan yeni bir duyuru ile birlikte PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni bir etkinlik modu duyuruldu. Mutant Mayhem isimli bu etkinlik modu, yapılan açıklamalara göre 13 Eylül 2018 ile 16 Eylül 2018 tarihleri arasında aktif olacak. Oyuncular, PUBG içerisindeki bu etkinlik modu sayesinde oyuna yeni eklenmiş olan Mk47 Mutant Assault Rifle silahını bol bol deneyimleyebilecek.

PUBG

PUBG oyununun yeni etkinlik modu ile yeni silahı deneyimliyoruz

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre Mutant Mayhem modu sadece Miramar haritasında aktif olacak. Oyuncular, bu oyun moduna sadece 4 kişilik takımlar ile girebilecek. Oyun modu; NA/EU/AS sunucularında TPP ve FPP olarak oynanabilecek ama KR/JP/SEA/OC/SA sunucularındaki oyuncular, sadece TPP ile bu oyun modunu deneyimleyebilecek.

Peki, oyuncular bu oyun modunda tam olarak neler yapacak? PUBG için düşünülmüş olan Mutant Mayhem modu, temelinde bir War Mode olarak oyunculara sunulacak. Bu oyun modunda oyuncular; Mk47 Mutant, 1. seviye zırh ve 100 adet mermi ile başlayacak oyuna. Öldürülen oyuncular ise her 40 saniyede 1 kez tekrar doğabilecek.

En fazla 40 oyuncu ile oynanabilecek olan bu oyun modu, sürekli olarak güneşli bir havada oynanacak. Oyuncular; Red Zone, Care Package, Killer Spectating ve Friendly Fire özellikleri ile de bu oyun modunda karşılaşamayacak. Son olarak da sizlere bu oyun modunda kullanılacak olan silahın tanıtım videosunu sunalım. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan, PlayerUnknown’s Battlegrounds için hazırlanmış olan bu yeni silahın tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster