Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Survivor Pass 4: Aftermath nedir?

Survivor Pass 4: Aftermath ile savaş alanını çok benzersiz bir şekilde keşfedeceksiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda her yeni sezon ile Survivor Pass da yenileniyor. 24 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak olan dördüncü sezon ile de bu sistem güncellenecek. Bu güncelleme ile de PUBG oyuncularının karşısına Survivor Pass 4: Aftermath çıkacak. Bizler ise bu içeriğimizde, Survivor Pass 4: Aftermath hakkında bilmeniz gereken her şeyi, sizlere aktarmaya çalışacağız efendim.

PUBG

PUBG oyununa gelmiş olan Survivor Pass 4: Aftermath ögesinden bahsedelim

Survivor Pass 4: Aftermath sayesinde PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda yeni kozmetik ögelerin sahibi olabileceksiniz. Bu kozmetik ögeler ise Erangel haritasının geçmişini, şu anki halini ve geleceğini temsil ediyor olacak; dördüncü sezon, direkt olarak Erangel haritasına odaklanıyor. Oyuncular, bu sistem sayesinde, 12 haftalık dördüncü sezon boyunca 100’den fazla kozmetik ögenin sahibi olabilecek.

PUBG içerisinde bu kozmetik ögelerin sahibi olabilmek için ise Survivor Pass 4: Aftermath aracılığı ile görevler tamamlamanız gerekecek. Bu noktada da sizlere haftalık ve günlük görevler sunulacak. Yalnız, merak etmeyiniz; bu sezon ile günlük ve haftalık görevler yenilenecek. Yani, geçen sezondan kalma aynı görevleri, bu sezonda da tekrarlamak zorunda kalmayacaksınız. Kısmen yeni bir deneyim yaşanacak.

Oyuncular, Survivor Pass 4: Aftermath ile başlayacak olan sezonda, BP birimini kullanarak beğenmedikleri görevleri de değiştirebilecekler. Bu sayede, yapamayacağınızı düşündüğünüz veya zaman ayıramayacağınızı fark ettiğiniz görevleri, bugüne kadar biriktirmiş olduğunuz BP aracılığı ile değiştirebileceksiniz. Ayrıca, bu sezonda bir arkadaşınızı da bu oyuna çağırmak isteyebilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz yeni sistem ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa eşli oyunculu görevler de eklenecek. Bu sistem sayesinde oyuncular, birlikte çalışarak görevleri bitirebilecek. Bu görevlerin ucunda da eşli oyunculu deneyim yaşayanlara özel olarak benzersiz hediyeler bulunacak. Bu sırada, Survival Title System: Season 4 da oyuna gelecek ama o farklı bir yazımızın konusu olsun.

Survivor Pass 4: Aftermath, oyunculara uzun bir deneyim yaşatacak

PUBG oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre Survivor Pass 4: Aftermath, 23 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak ve 15 Ekim 2019 tarihinde sona erecek. Yani, oyuncular tam 12 hafta boyunca bu sistemdeki ödülleri almaya çalışabilecek. Survivor Pass 4: Aftermath için seviye atlama ögeleri ve çok daha fazlası da mağaza aracılığı ile oyuncuların karşısına çıkartılacak.

Biraz önce sizlere bu sistemde artık görevleri değiştirebileceğinizi belirtmiştik. Oyunda her gün 3 adet görevi ücretsiz olarak değiştirme imkanınız bulunacak. Bu imkan, sadece günlük görevlerde aktif olacak. 3 adet ücretsiz değişim hakkından sonra her değişim için BP birimini harcamanız gerekecek. Ayrıca, günlük 3 görev bitiren oyuncular, 1500 BP aracılığı ile yeni, 3 adet günlük görev alabilecek.

Bu günlük görevler her gün, Türkiye saati ile 05:00’da yenilenecek. Haftalık görevler ise her hafta çarşamba gününde, yine Türkiye saati ile 05:00’da yenilenecek. Bu sırada oyunculara her zaman olduğu gibi özel görevler, sezonluk görevler ve meydan okuma görevleri de sunulacak. Bu görevler arasından özel olanlar, sadece Survivor Pass 4: Aftermath sisteminin özel sürümünü satın alanlara sunulacak.

Sezonluk görevler de toplam 5 adet olacak. bu 5 adet görevden sadece 2 tanesi, oyundaki özel Survivor Pass 4: Aftermath sistemini satın almayan oyunculara sunulacak. Eğer o sistemi satın alırsanız, 5 adet sezonluk görevin tamamına ulaşabileceksiniz. Bu görevlerin ucunda da sizleri birbirinden benzersiz, özel ödüller bekliyor olacak. Survivor Pass 4: Aftermath, oyuncuları bu oyuna kitleyecek gibi duruyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir