Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Survivor Pass 3: Wild Card nedir?

Survivor Pass 3: Wild Card ile yepyeni hediyelerin sahibi olmaya hazır olun!

Günümüzdeki çevrim içi servis tipi video oyunları, sezon sistemlerini kullanmayı çok seviyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli video oyununda da bir sezon sistemi bulunuyor ve bu sistem de Survivor Pass olarak geçiyor. Geçen günlerde ise PUBG için resmi olarak Survivor Pass 3: Wild Card duyuruldu. Bu duyuru ile oyunda üçüncü sezonun da başlayacağını öğrenmiş olduk. Peki, bu sezonda neler olacak? Survivor Pass 3: Wild Card nedir? Tüm bu soruların cevaplarını, bu içeriğimizde vereceğiz.

PUBG için Survivor Pass 3: Wild Card nedir, ödüller nasıl alınır?

PUBG, Survivor Pass 3: Wild Card ile yeni hediyelere kavuşuyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisindeki üçüncü sezon, Survivor Pass 3: Wild Card adı altında 26 Mart 2019 tarihinde başlayacak. Bu sezon, 10 hafta sürecek ve 4 Haziran 2019 tarihinde sona erecek. Yani, oyuncuları uzun bir sürelik macera bekliyor olacak. Peki, bu macera sırasında ne gibi ödüller dağıtılacak?

PUBG içerisinde bu sezon ile 60’dan fazla ödül olacak. Bu ödüller arasında yeni karakter yüzleri ve saçları bile bulunacak. Saçlar ve yüzler haricinde de eski sezonlardan bilindik ödül tipleri bulunacak. Survivor Pass 3: Wild Card ile seviye atlayan oyuncular, bu ödülleri tek tek toplayabilecek. Ayrıca Survivor Pass 3: Wild Card ile her seviye atladığınızda bir kupon kazanacaksınız ve bu kuponlar da kupon mağazasında kullanılabilecek.

Tahmin edebileceğiniz gibi PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun sezon ögesi hem ücretli olarak satılacak, hem de ücretsiz olarak elde edilebilecek. Ücretli olan sürüm, 10 Dolar olacak. Premium Pass isimli bu ögeyi satın alan oyunculara anında East Erangel Police Crate hediye edilecek. Premium Pass haricinde seviye atlama eşyaları da satılacak. 5 seviye atlamak için 5 Dolar, 20 seviye atlamak için 18 Dolar ve 30 seviye atlamak için de 25 Dolar ödemeniz gerekecek.

PUBG oynarken tabii ki Premium Pass ve seviye atlama ögelerini satın almak zorunda değilsiniz. Peki, böyle ücretli şeyleri almadan nasıl hızlıca seviye atlayacaksınız? Tabii ki görevler ile. Survivor Pass 3: Wild Card ile oyuna birçok farklı görev eklenecek. Bu görevlerin başını günlük görevler çekecek. Ayrıca haftalık görevler de olacak ve haftada sadece 10 farklı görev yapabileceksiniz. Tüm bunların haricinde, öğretici niyetli 10 farklı başlangıç görevi ve bazı silahlar için meydan okumalar da oyuna eklenecek.

Survivor Pass 3: Wild Card, iyileştirilmiş bir halde oyuncuların karşısına çıkacak

Survivor Pass 3: Wild Card ile bir önceki sezon arasında farklı temeller bulunmayacak ama yine de üçüncü sezon bazı iyileştirmeler ile oyuncuların karşısına çıkacak. Bu iyileştirmelerden ilki ise görev durumunun gerçek zamanlı olarak, oyun içerisinde takip edilebilir olması olacak. Oyuncular, P tuşunu kullanarak görevlerinde nasıl ilerlediklerini ve ne yapmaları gerektiklerini görebilecek.

Tüm bunların haricinde, tahmin edebileceğiniz gibi Premium Pass içerisinde özel görevler de olmaya devam edecek. Fakat bu görevler, Premium Pass sahipleri için daha da iyileştirilmiş olacak. Oyunun geliştirici ekibi, Survival Title System: Season 3 içerisindeki görevler üzerinde yaptıkları iyileştirmeleri, Survivor Pass 3: Wild Card üzerinde de kullanacak.

Kurucu

2
Yorumlar

avatar
1 Yorum Konuları
1 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
erenZZers
Ziyaretçi
erenZZers

ne zaman gelicek acaba bu gün 27 mart

Kaan Gezer
Ziyaretçi
Kaan Gezer

Geliştirici ekip, kendi zaman dilimine göre ekleyecektir sistemi. Bu yüzden, saat başı kontrol etmenizi öneriyoruz oyunu.