PlayerUnknown’s Battlegrounds için Survival Title System: Season 3 nedir?

Survival Title System: Season 3 sayesinde, bir önceki sezona göre daha fazla ve daha kolay ödül kazanabileceksiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncularına bir süredir beta seviyesinde sunulan ve beta ile tam 2 sezon geçirmiş olan Survival Title System, sonunda betadan çıkıyor. Bu çıkış, oyunun üçüncü sezonu ile gerçekleşecek. PUBG içerisindeki bu yeni sistemin adı ise şimdilik Survival Title System: Season 3 olarak geçecek. Peki, bu sistem tam olarak nedir? İşte bu sorunun cevabını, sizlere bu içeriğimizde vereceğiz.

PUBG için Survival Title System: Season 3 nedir, nasıl çalışır?

PUBG içerisindeki Survival Title System: Season 3 çok yakında başlıyor

Evet, Survival Title System: Season 3 çok yakında başlayacak ama öncelikle bir önceki sezonda kazanılan hediyelere ne olacak, ondan bahsedelim. Açıklamalara göre ikinci sezonun hediyeleri, 26 Mart 2019 tarihinde dağıtılacak oyunculara. Eğer ikinci sezonda Novice seviyesinin üzerine çıktıysanız, ödülleri almaya hak kazanmış olacaksınız. Ödüllerin dağıtılması ise en fazla 24 saat sürecek. Eğer hakkınız olan bir ödülü almadığınızı düşünüyorsanız, geliştirici ekip ile iletişimde olmanızı öneriyoruz.

Peki, Survival Title System: Season 3 ne zaman başlayacak? PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre üçüncü sezon öncesinde, sezon öncesi dönem yaşanacak. Bu dönem, 19 Mart 2019 ile 26 Mart 2019 tarihleri arasında olacak. Üçüncü sezon ise resmi olarak 26 Mart 2019 tarihinde başlayacak. Oyuncular, üçüncü sezon ile de birçok iyileştirme ile karşılaşacak.

PUBG içerisindeki Survival Title System: Season 3, öncelikle iyileştirilmiş Survival Point dengesi ile oyuncuların karşısına çıkacak. Üçüncü sezon içerisinde Survival Point kazanmak ve seviye atlamak, ikinci sezona göre çok daha kolay olacak. Oyuncular, seviye atlayarak ödüllerin sahibi olabilecek. Ayrıca ikinci sezondaki Survival Point sistemi tamamen sıfırlanmayacak. Yani, ikinci sezondan tamamen bir kayıp ile çıkmayacaksınız.

Survival Title System: Season 3 ile oyuncuların karşısına yeni bir ödül sistemi de çıkacak. Açıklamalara göre bu sistem ile seviye atlayan her oyuncuya sarı renkli bir kupon verilecek ve bu kuponlar da kupon mağazası üzerinde harcanabilecek. Bu sistem ile Survivor Pass 3: Wild Card sisteminin kuponları ve ödülleri arasında önemli bir bağ bulunacak.

Üçüncü sezonda hayatta kalmak daha eğlenceli görünüyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre artık oyuncular, sezon sayfasını kullanarak ödüller hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecek. Açıklamaların devamına göre o sayfadaki istatistikler, her karşılaşma sonunda güncellenecek. Ayrıca artık bu sistem üzerindeki sayılar, Roma rakamları ile belirtilecek. Yani; V, IV, III, II, I şeklinde sayılar oyuncuların karşısına çıkacak.

Tahminlerimize göre Survival Title System: Season 3, aynı Survivor Pass 3: Wild Card gibi 10 hafta sürecek. Oyuncular, bu 10 hafta boyunca hayatta kalarak tecrübe puanları toplayabilecek ve seviyeler atlayabilecek. Seviye atlayan oyuncular ise birbirinden hoş görünen ödüllerin sahibi olacak. Eğer Battle Royale tipi video oyunlarında bir an önce aksiyona girmek yerine hayatta kalmaktan hoşlanıyorsanız, bu sisteme üçüncü sezonda yönelmek isteyebilirsiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x