Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Survival Title System: Season 4 nedir?

Hayatta kalan, galip gelecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda dördüncü sezon başlayacak. Bu sezonun başlaması ile birlikte Survivor Pass 4: Aftermath da oyuna eklenecek. Yalnız o sistem ile başarılı olabilmek için muhtemelen bolca aksiyon gerekecektir. Eğer siz PUBG oyununda aksiyondan ziyade, hayatta kalmaya önem veriyorsanız da merak etmeyin, yeni sezonda karşınıza Survival Title System: Season 4 çıkacak.

PUBG

PUBG oyunundaki Survival Title System: Season 4 ile hayatta kalmak önemli olacak

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da oyundaki Survival Title System güncellenecek. Survival Title System için dördüncü sezon başlayacak ve oyuncular yine bu Battle Royale oyununda hayatta kalarak puan toplayabilecek. Toplanan bu puanlarla ise yeni ödüller açılabilecek. Bu ödüllerin sadece birkaçını hemen yukarıdaki görselden de görebiliyorsunuz. Kıyafetler bizce gayet hoş, hayatta kalmaya değer.

Açıklamalara bakacak olursak Survival Title System: Season 4, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundaki dördüncü sezonun başlamasının hemen ardından kendisini gösterecek. Öyle ki bu sistem, oyuna gelecek olan 4.1 güncellemesi ile aktif olacak. Sistemin bitiş tarihi ise beşinci sezonun başlaması olacak. Yani, ödüllerin toplanabilmesi için oyuncuları 12 hafta gibi bir süre bekleyecek.

Survival Title System: Season 4 başladığı zaman Survival Title System: Season 3 sırasında kazanmış olduğunuz hayatta kalma puanları sıfırlanacak. Yalnız oyun, geçen sezonda kazandığınız puanları tamamen unutmayacak. Dördüncü sezona başlama sıranız, bir önceki sezonda kazandığınız hayatta kalma puanları tarafından etkilenecek. Ayrıca, bu sezonda puan kazanmak biraz daha kolay olacak.

PUBG oyununun geliştirici ekibinin söylediğine göre Erangel, Miramar ve Vikendi haritalarında oynarken, Survival Title System: Season 4 için puan kazanmak geçen sezona göre daha kolay olacak. Geçen sezonda bu üç haritada da hayatta kalma puanı kazanmak oldukça zordu ve oyuncular, Sanhok haritasına yöneliyordu. Dördüncü sezonda ise oyuncular tüm haritalara dağılabilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir