PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları, oyunda yeni bir harita görmek istersek, oyunun geliştirici ekibi gerekli adımı attı ve 4×4 kilometre boyutundaki yeni Sanhok haritasını PUBG oyuncularına sundu. Tabii bu harita şu an ana oyunda bulunmuyor. Eğer haritayı deneyimlemek istiyorsanız, oyunun test sunucularını ziyaret etmeniz gerekiyor. Çünkü bu harita, şu an açık beta sürecinde ve ana oyuna ne zaman geleceği de bilinmiyor. Temelinde bir orman haritası olan Sanhok hakkındaki daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

PUBG

PUBG oyuncuları acaba Sanhok haritasına nasıl tepki verecek?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre Sanhok isimli bu harita, Asya bölgesindeki birçok adadan esinlenerek tasarlandı. Bu haritayı oynarken bol bol Tayland ve Filipinler havası alabilirsiniz yani. Tabii 99 kişi arasında son hayatta kalan olmaya çalışırken, haritanın detaylarına nasıl dikkat edeceksiniz, bilemiyoruz.

Haritanın detaylarına oyun sırasında çok dikkat edemeyeceğiniz için hemen aşağıdaki galerimizi kullanıp, PUBG oyununa gelecek yeni haritanın detaylarını görebilirsiniz. Oyuncular ise bu haritaya şimdilik negatif bir şekilde bakıyor. Bunun sebepleri ise öncelikle haritanın yine 4×4 kilometre boyutunda, küçük bir harita olması. İkinci sebebi ise haritanın tasarımının ve grafiklerinin beğenilmemiş olması. Tabii haritayı tam tersi bir şekilde beğenen insanlar da oldu.

Peki, sizler bu harita hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce oyuna 4×4 kilometre büyüklüğündeki haritalar getirilmeye devam edilmeli mi? Yoksa geliştirici ekip, oyunun ilk ve ikinci haritası gibi büyük projeler üzerinde mi çalışmalı?

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster