PlayerUnknown’s Battlegrounds ve daha fazlası PlayStation Now kütüphanesine eklendi

PlayStation Now sistemine Aralık 2019 itibariyle eklenecek oyunlar açıklandı.

Uzunca bir süredir Google Stadia platformu gündemde geniş yer tutarken bulut oyunculuğunu daha önceden kullanıma açan bir başka noktadan hamlelerin geldiğini görüyoruz. Sony şirketinin bulut oyunculuğu sistemi olan PlayStation Now, önemli hamleler gerçekleştirdi ve kütüphanesine ilgi çekici yapımlar ekledi. Bu yapımlardan belki de en önemlisi PlayerUnknown’s Battlegrounds oldu diyebiliriz. PUBG olarak anılan bu yapımın yanında yeni oyunlar da bu sisteme dahil edildiler.

PUBG ve daha fazlası PS Now kütüphanesine eklendi

PUBG ve pek çok yapıt PS Now ile bulut oyunculuğuna geçiş yaptı

Haber yazımızın başlığından ve giriş bölümünden anlaşılacağı üzere PlayerUnknown’s Battlegrounds, bulut oyunculuğu sistemlerine giriş yapmış oldu. Ülkemizde henüz aktif olmayan PlayStation Now sistemi sayesinde, artık bu önemli oyun, farklı bir alanda deneyimlenebilecek. Nasıl bir performans sergileyeceğine dair ise henüz bir bilgimiz bulunmuyor.

Öte yandan, PlayStation Now sistemine fazla eski olmayan başka önemli yapımların eklendiklerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu yapımlardan bir tanesi olan F1 2019, özellikle yarış tutkunlarına hitap edecektir. İnternet sitemizde bir inceleme yazısının da yer aldığı bu yapımın, bahsettiğimiz sistemin kütüphanesinde ayrı bir yere olacağını söyleyebiliriz. Aralık 2019 itibariyle PlayStation Now kütüphanesine eklenen diğer yapım ise Wolfenstein: The Old Blood oldu.

Belirttiğimiz gibi bu bulut oyunculuğu sistemi ülkemizde aktif değil. Bununla birlikte, kullanıma açık olan ülkelerdeki oyunculara oldukça geniş bir kütüphaneden video oyunları sunmayı sürdürüyor. Üst satırlarda saydığımız yeni eklenen oyunlarla birlikte sistemin kütüphanesinde 700’den fazla yapımın olduğunu hatırlatalım. Bu yapımlar arasında; God of War, Grand Theft Auto V, Uncharted 4, Persona 5 gibi önemli oyunların olduğunu belirterek sözlerimizi sonlandıralım. 

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x