Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 1 oyuncuya Fiat 500 veriyor

Eğer video oyunlarındaki rekabetlerden hoşlanıyorsanız, mutlaka FaceIt isimli platformu biliyorsunuzdur. Bu platform üzerinden video oyunları turnuvaları ve çok daha fazlası düzenleniyor. FaceIt isimli platforma bugün yeni bir video oyunu katılıyor ve bu video oyununun adı da PlayerUnknown’s Battlegrounds. Zaten bir süredir bahsettiğimiz platformda kapalı beta olarak oyunculara sunulan PUBG, açılışını kutlamak için ise 1 oyuncuya 125 bin TL değerindeki gerçek Fiat 500 arabasını veriyor.

PUBG

PUBG, bir oyuncuyu araba sahibi yapacak

Dediğimiz gibi, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun resmi bir destek ile bahsetmiş olduğumuz platformda aktif hale gelmesi, önemli bir ödül ile kutlanacak. Haberimizde adı geçen video oyununun geliştirici ve dağıtımcı ekibi, FaceIt üzerinden ilk 338 kez Battle Royale kazanan oyuncuya Fiat 500 isimli aracı verecek. Peki, neden 338 kez yenmeniz gerekiyor ve ilk olmanız gerekiyor? Hemen onu da açıklayalım.

PlayerUnknown’s Battlegrounds cephesinden gelen açıklamalara göre Fiat 500 isimli aracın içerisinde tam 338 adet tavuk sığabiliyor. Bu yüzden de sizin 338 kez oyunda birinci olmanız gerekiyor. Çünkü birinci olduğunuz zaman oyun size, “Winner Winner Chicken Dinner” diyor. Tabii oyunu İngilizce olarak oynuyorsanız. Böyle de açıklama yapınca hiçbir etkisi kalmıyor olayın ya neyse.

FaceIt içerisinde ücretli üyelikler de bulunuyor fakat PUBG cephesinden gelen açıklamalara göre bu yarışmaya ücretsiz üyeliğe sahip olan oyuncular da katılıyor. Eğer sizler de bu aracı kazanma şansına sahip olmak istiyorsanız, şimdiden bahsetmiş olduğumuz platformu bilgisayara indirip, kendinizi ısındırmanızı öneriyoruz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir