Steam üzerinden yapılan bir açıklama ile birlikte, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek olan 17. güncelleme detaylandırıldı. Bu güncelleme ile oyuna yeni eklenen haritada bazı görsel düzenlemeler yapılacak ve PUBG Global Invitational 2018 teması oyuna gelecek. Tabii bunlar en büyük değişiklikler. Ekip, bazı önemli hataların da üzerini kapatmayı deneyecek.

PUBG

Her şeyden önce PUBG Global Invitational 2018 teması geliyor

Bahsettiğimiz 17. güncelleme ile göze çarpan ilk şey, oyunun ana ekranında yapılan değişiklik olacak. Bu ana ekran, sizlerin de hemen yukarıdaki görselden görebileceği gibi olacak. Çünkü yakın bir tarihte PUBG Global Invitational 2018 başlayacak ve geliştirici ekip de belli ki bunu kutlamak istiyor.

Bu etkinlik haricinde kullanıcı arayüzünde de önemli bir değişiklik olacak. Artık oyuncular bir oyuna girmek istediğinde, tahmini oyuna giriş süresini görebilecek. Ayrıca Sanhok haritasındaki Ruins ve Cliffs/Rocks bölgelerinde bazı görsel iyileştirmeler yapılacak. Son olarak da oyunda 3 farklı hata düzeltilecek. Yani, bahsetmiş olduğumuz bu 17. PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesi pek de büyük olmayacak.

Bahsettiğimiz bu güncellemenin bazı değişiklikleri şu an PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun test sunucularında bulunuyor. Bu değişiklikler test sunucularında bir süre test edildikten sonra yine bu hafta içerisinde ana oyuna alınacak. Böylece herkes bu değişiklikleri tadabilecek.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster