PlayStation 5 da The Elder Scrolls V: Skyrim oyununu 60 FPS olarak çalıştırıyor

Xbox Series X/S için geliştirilmiş olan popüler mod, şimdi de PlayStation 4/5 konsollarına geldi.

The Elder Scrolls V: Skyrim, konsollarda da mod desteği bulunduruyor. Bu destek sayesinde oyuncular, birçok şeyi oyuna katabiliyor. Bunlardan bir tanesi de özellikle yeni nesil konsollar için 60 FPS desteği idi. Bethesda, tabii ki bu oyuna resmi bir yeni nesil güncellemesi yayımlamadığı için mod geliştiricileri, oyunun Xbox Series S ve Xbox Series X sürümü için bir mod geliştirmişti. Bu mod sayesinde oyun, 60 FPS olarak oynanabiliyordu. Şimdi ise aynı mod, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına geldi. Bu sayede PlayStation tarafındaki oyuncular da kupalar aktif iken bu oyunu 60 FPS olarak oynayabiliyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim, sonunda tüm yeni nesil konsollarda 60 FPS oldu

The Elder Scrolls V: Skyrim oyununda modları aktif ettiğiniz zaman ne yazık ki kupa elde etme hakkınızı kaybediyorsunuz. Yalnız, yeni nesil konsollara gelen bu performans modu için aynı şey geçerli değil. Yani, bu 60 FPS modunu aktif edip, kupa ve başarım kazanmaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca bu mod, eski nesil konsollar için de indirilebiliyor ama oyunun performansı o konsollarda 60 FPS olarak kalmıyor. O makinelerin gücü bazı noktalarda yetmeyebiliyor ve performans düşüşleri yaşanıyor. Yeni nesil konsollar ise tüm deneyimi biraz daha az problemle oyunculara sunmayı başarıyor. Görüntüler de haberimizin en tepesinde yer alıyor.

Haberimizin en tepesinden sizlerin de izleyebileceği bu görüntülerde, The Elder Scrolls V: Skyrim oyununun açılış kısmını 60 FPS olarak PlayStation 5 konsolunda görüyoruz. Görüntüler ne yazık ki çok kısa ve performansın aksiyon dolu sahnelerde nasıl olduğunu görebilmek mümkün değil. Yine de oyunculardan gelen yorumlara göre mod gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Eğer, Digital Foundry gibi ekiplerden de bu mod için bir performans analizi görebilirsek, her şey muhteşem olacaktır. Eğer yeni nesil konsolunuzda bu oyunu 60 FPS olarak denemek istiyorsanız, şimdi sizler de bahsi geçen modu yükleyebilirsiniz efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x