PlayStation Türkiye, okul tatilini indirimlerle kutluyor

PlayStation 4, DualShock 4 ve FIFA 20 paketlerinde avantajlı fiyatlar bulunuyor.

Tatilini video oyunlarıyla geçirmek isteyen öğrencilere ve karne başarısından ötürü çocuklarına hediye alma sözü veren velilere güzel bir haberimiz var. PlayStation Türkiye tarafından bazı ürünler geçici bir süre için indirime girdiler. Bu ürünlerin neler olduğunu ve indirim dönemini merak eden okurlarımızı alt satırlarımıza alabiliriz. PS Türkiye tarafının belirlediği rakamları ve ürün paketlerine beraberce bir göz atalım.

PS Türkiye, okul tatilini indirimlerle kutluyor

PS Türkiye ile PS4 fiyatları hayli geriledi

PlayStation Türkiye tarafından duyurulan bu kampanya sürecinin hangi ürünleri kapsadığını, sizleri daha fazla bekletmeden söyleyelim. Öncelikle, duyurulan kampanyaların birisi sizleri arkadaşlarınızla futbol dolu zamanlar geçirmeye itecek türden. Bahsettiğim ilk pakette, FIFA 20 oyunu ve puanları ile bir adet DualShack 4 bulunuyor. Bu paketin toplam değeri normalde 849 Türk Lirası idi.

Haberimize konu olan kampanyayla birlikte, bahsettiğimiz ilk paketin fiyatının 699 Türk Lirasına düştüğünü görüyoruz. Sizlerle paylaşacağımız bir diğer kampanyada ise 1 TB PlayStation 4 oyun konsolu yer alıyor. Bu ürünün normal fiyatı PS Türkiye tarafından 3199 Türk Lirası olarak tavsiye ediliyor. Haberimize konu olan kampanya süresinde bahsettiğimiz oyun konsolunun fiyatı 2649 Türk Lirasına düşüyor.

Eğer bu dönemde bir PlayStation 4 veya içerisinde FIFA 20 bulunan DualShock 4 paketi satın almak istiyorsanız, acele etmenizi öneririz çünkü bu fiyatlar sabit kalmayacaklar. Yapılan açıklamaya göre sizlerle paylaştığımız kampanya, 14 Ocak 2020 ile 2 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacak. Haberimize konu olan kampanyayla ilgili Twitter paylaşımını, hemen alt kısımdan inceleyebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x