Her Çarşamba günü PlayStation Store güncelleniyor ve haftanın fırsatı da değişiyor. Geçtiğimiz haftanın fırsatı Call of Duty: Modern Warfare Remastered idi. Eğer bu oyunu uygun fiyatlara alamadıysanız, geçmiş olsun. Bu haftanın fırsatı ise ARK: Survival Evolved ve bu oyun ile alakalı olan tüm içerikler. Gelin, şimdi dilerseniz bu oyunun indirildiği fiyatlara bir göz atalım.

ARK: Survival Evolved

PlayStation Store yine önemli bir video oyununu indirime soktu

PlayStation Store sayfasına göre, Haftanın Fırsatı kampanyası dahilinde öncelikle ARK: Aberration isimli video oyunu 36 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Tabii muhtemelen ARK: Aberration sizin için yeterli olmayacaktır. Bunun üzerine ARK: Scorched Earth yapıtını almak isterseniz de 24 TL ödemeniz gerekecek. Eğer henüz bu iki genişletme paketini kullanabileceğiniz ana oyunu satın almadıysanız da ARK: Survival Evolved, 84 TL fiyat etiketi ile satılmakta.

Diyelim ki ana oyuna da sahip değilsiniz, genişletme paketlerine de. Ne yapacaksınız? Her ürünü tek tek mi alacaksınız? Tabii ki hayır. Mesela ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition şu an PlayStation Store üzerinde 135 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Oyunun bu sürümünün  içerisinde hem ana oyun, hem de genişletme paketleri bulunuyor.

ARK: Survival Evolved Season Pass ise sadece ana oyuna sahip olan oyunculara hitap ediyor. Çünkü ARK: Survival Evolved Season Pass ürününün içerisinde, sadece genişletme paketleri bulunuyor ve bu ürünün fiyatı da 67 TL olarak geçiyor. Son olarak bir de Complete Your ARK Season Pass ögesi bulunuyor ki bu ögenin fiyatı 35 TL. Complete Your ARK Season Pass, sadece ARK: Scorched Earth sahiplerinin işine yarayacak bir Season Pass ögesi olarak görünüyor.