Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayStation Plus ile Temmuz 2020’de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus sisteminin onuncu yaşı kutlandığı için birbirinden güzel oyunlar veriliyor.

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden yeni bir açıklama yaptı ve PlayStation Plus ile Temmuz 2020’de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı. Normal bir zamanda bu oyunlar için pek bir beklentimiz olmazdı ama Temmuz 2020 içerisinde bahsi geçen abonelik sisteminin onuncu yaşı kutlanıyor. İşte tam da bu sebepten ötürü beklentilerimiz biraz yüksekti ve Sony Interactive Entertainment da bu beklentileri biraz karşılamış gibi görünüyor. Dilerseniz açıklanan ücretsiz video oyunlarına haberimizin devamından bir göz atalım.

PlayStation Plus

PlayStation Plus, hangi oyunları verecek?

PlayStation Plus ile Temmuz 2020 içerisinde verilecek olan ilk ücretsiz video oyunu, NBA 2K20 gibi görünüyor. Oyuncular, bu popüler basketbol simülasyonu oyununu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler ve sisteme abone oldukları süre boyunca sınırsız bir şekilde oynayabilecekler. Bu oyunun arkasından ise Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration gelecek. Modern olan Tomb Raider üçlemesinin ikinci oyunu olan Rise of the Tomb Raider, özel bir sürümü ile ücretsiz bir şekilde oyuncuların karşısına Temmuz 2020’de çıkacak efendim.

Normal bir zamanda PlayStation Plus ile sadece iki adet ücretsiz video oyunu verildi. Yalnız bu durum önümüzdeki ay değişecek ve muhtemelen sadece bir ay için ekstra oyun verilecek oyunculara. Bu oyun da aslında bir interaktif film olan Erica olacak. Oyuncular; NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunlarını 7 Temmuz 2020 ile 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler. Peki, önümüzdeki ayın ücretsiz oyunları hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x