PlayStation Plus ile Ocak 2021’de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus, oyunculara yeni yıl hediyesi veriyor.

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden çok önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklama sayesinde, PlayStation Plus ile Ocak 2021’de verilecek ücretsiz oyunları öğrenmiş olduk. Bu oyunlardan haberimizin devamında bahsedeceğiz ama önceden bir yorum yapmak gerekirse, belli ki oyunculara yeni yıl hediyesi hazırlanıyor; Ocak 2021 içerisinde verilecek olan oyunların tamamı gayet kaliteli ve en azından bizce oynamaya değer. Şimdi, dilerseniz o oyunların ne olduğunu söyleyelim.

PlayStation Plus ile Ocak 2021'de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus ile verilecek oyunlar sırasında neler var?

PlayStation Plus ile oyuncuların karşısına çıkacak olan ilk video oyunu, Maneater olacak. Yalnız bu oyun sadece PlayStation 5 için aktif edilecek; PlayStation 4 üzerinde bu oyun ücretli olan yapısını korumaya devam edecek. Halihazırda yeni nesil konsollar için güncellenmiş olan Maneater, eminim ki açık dünya ve rol yapma mantığını karıştıran video oyunlarını seviyorsanız, hoşunuza gidecektir. Fantastik bir köpekbalığını kontrol ettiğimiz bu oyun, 5 Ocak 2021 ile 1 Şubat 2021 tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Sıradaki oyun hem PlayStation 4, hem de PlayStation 5 konsolu sahiplerine gelecek. O oyun ise Shadow of the Tomb Raider olacak. Tomb Raider markasının en yeni modern üçleme serisinin son oyunu olan Shadow of the Tomb Raider, oyuncuları Güney Amerika bölgesine götürüyor ve yine bir gizemi çözmeye çalışıyoruz. Yalnız, bu sırada Lara Croft üzerinden de önemli bir kişisel hikaye anlatılıyor. Bu video oyunu da aynı Maneater gibi 5 Ocak 2021 ile 1 Şubat 2021 tarihleri arasında ücretsiz yapısını koruyacak.

PlayStation 4 ve PlayStation 5 için verilecek olan son video oyunu, Greedfall olacak. Aksiyon ve rol yapma türlerini başarılı bir şekilde birleştiren Greedfall, oyunculara kendi karakterleri üzerinde ciddi bir serbestlik sunuyor ve politik yapısı ile de oynanışa farklı bir şekilde yaklaşıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bu video oyunu da 5 Ocak 2021 ile 1 Şubat 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek. Ardından da Şubat 2021 için yeni video oyunları açıklanacaktır tabii ki.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x