Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayStation Plus ile Kasım 2019’da verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Yakında açık betası başlayacak olan bir oyuna ve Cadılar Bayramı ruhuna uygun oyunlar verilecek.

Eğer bir PlayStation Plus abonesi iseniz ve önümüzdeki ay ücretsiz verilecek olan video oyunlarını merakla bekliyorsanız, sizlere güzel bir haberimiz var: Sony, gerekli açıklamaları yaptı. Bu açıklamalar PlayStation Blog üzerinden yapıldı. Verilen bilgiler sayesinde de Kasım 2019 içerisinde abonelere verilecek olan ücretsiz video oyunlarını öğrenmeyi başardık.

PlayStation Plus ücretsiz oyunlar Kasım 2019

PlayStation Plus, Kasım 2019’da memnun edecek

Sony tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak, PlayStation Plus sistemine abone olmuş olan oyunculara Kasım 2019’da verilecek olan ilk video oyunu Nioh olacak. Oyuncuların ücretsiz olarak indirebileceği ikinci video oyunu ise Outlast 2 olacak. Bu iki video oyununu da 5 Kasım 2019 ile 3 Aralık 2019 tarihleri arasında sistemlerinize ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz.

Kasım 2019’un oyunları, 5 Kasım 2019 tarihinde aktif olacağı için Ekim 2019’un ücretsiz oyunlarını da 5 Kasım 2019 tarihine kadar kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Eğer unuttuysanız, hemen söylemek istiyoruz: Ekim 2019 içerisinde alabileceğiniz ücretsiz video oyunları The Last of Us Remastered ve MLB: The Show 19 idi. Özellikle The Last of Us Remastered oyununu kaçırmamanızı öneriyoruz.

Peki, sizler Kasım 2019’un oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz? Nioh 2 oyununun açık betası yakında başlayacak ve oyunun kendisi de 2020 içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Sony, bu durumdan ötürü serinin ilk oyununu ücretsiz olarak vermiş olabilir. Outlast 2 ise muhtemelen geç kalınmış bir Cadılar Bayramı oyunu olacaktır. Bu oyunlardan hangilerini kütüphanenize almayı düşünüyorsunuz?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x