Sadece PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan Nioh, bundan 1 yıl önce 1 milyon satış rakamına ulaşmış olan bir video oyunu idi. Şimdi ise oyunun geliştirici ekibi yeni bir açıklama yaptı ve oyunlarının 2 milyon adet satmayı başardığını duyurdu. Bir JRPG olan bu video oyunu, Koei Tecmo isimli geliştirici ekibin batı ülkelerinde piyasaya sürdüğü en başarılı video oyunu olmayı da başardı.

Nioh

Nioh ile Kadim iblisler ve feodal topraklar

Kılıcınızı alın ve savaşçı devletlerin ve karanlık, kötü niyetli güçlerin Japonya’yı harabeye çevirdiği ve kana buladığı Sengoku dönemine seyahat edin ve ustasız kalmış samuray William olarak diyarlar boyunca şiddet dolu bir yolda ilerleyin.

Yumruk yumruğa vahşi savaşlar yapın, kılıçları, baltaları, mızrakları ve hatta savaş çekiçlerini hem insan hem de iblis düşmanlara karşı kullanın. Şiddetli çarpışmalardan sağ çıkın ve hatalarınızdan ders alın: Her ölüm sizi yeniden diriltir ve her diriltmede düşmanlarınızı alt etmek için daha iyi bir çözüme sahip olursunuz.

Ninja Gaiden ve Dark Souls serilerinden ilham alınarak yapılmış olan Nioh sizi gerçek bir samurayın direncini görmeniz için davet ediyor. En ölümcül düşmanların bile üstesinden gelmek için yeteneklerinizi ve sabrınızı, ölümün soğuk pençesindeyken bile sarsılmaz cesaretinizi gösterin.

Etiketler: