Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayStation Plus ile Aralık 2019 içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Bu sırada PlayStation markasının birinci parti oyunlarından olan Dreams yapıtının oyuncu sayısı da açıklandı.

Geçtiğimiz gün Xbox Live Gold aracılığı ile Aralık 2019 içerisinde ücretsiz indirilebilecek video oyunları açıklanmıştı. Bu açıklamadan hemen sonra meraklı bekleyiş ardından PlayStation Plus ile Aralık 2019 içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar da açıklandı. Sony ve PlayStation ekipleri tarafından yapılan açıklamalara göre önümüzdeki ayda oyunculara güzel video oyunları verilecek.

PlayStation Plus ile Aralık 2019 içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus, öncelikle Titanfall 2 oyununu verecek

Yapılan açıklamalara bakacak olursak, Aralık 2019 içerisinde PlayStation Plus abonesi olan oyunculara Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross – The Official Videogame oyunları verilecek. Bu iki video oyunu da 3 Aralık 2019 tarihinden itibaren ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek ve/veya direkt olarak indirilmeye başlanabilecek. İndirdiğiniz bu oyunlar, abone olduğunuz sürece sizin olacak.

Eğer hem bu sisteme aboneyseniz, hem de PlayStation VR sahibi iseniz, ek olarak Firewall Zero Hour oyununu da ücretsiz olarak deneyebileceksiniz. Bu ücretsiz deneme süreci, 3 Aralık 2019 ve 9 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ayrıca bu tarihler arasında iki kat tecrübe puanı etkinliği de aktif olacak. Yani, halihazırda Firewall Zero Hour oyununa sahipseniz de sizi bekleyen yeni bir şey olacak.

Haberimizi sonlandırmadan önce PlayStation markasının birinci parti oyunlarından biri hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Bu oyunun adı Dreams ve Dreams oyununun topluluk yöneticisi, geçtiğimiz günlerde bir radyo programı sırasında oyunlarının oyuncu sayısını açıkladı. Topluluk yöneticisinden gelen açıklamalara göre bu video oyunu, 100 bin oyuncu tarafından oynanıyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x