PlayStation Plus ile Ağustos 2021 içerisinde verilecek olan ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus ile zamanında ücretsiz olarak verilmiş olan Destruction AllStars için de yeni bir güncelleme yayımlandı.

Uzun bir süredir oyunculara PlayStation Plus ile birbirinden güzel video oyunları dağıtan Sony Interactive Entertainment, Ağustos 2021 döneminin ücretsiz oyunlarını da açıkladı. Aslında bu oyunlar, geride bıraktığımız hafta PlayStation markasının resmi internet sitesi aracılığı ile sızdırılmıştı. Şimdi de yapılan resmi açıklamaya bakarak, sızdırmaların doğru olduğunu ve herhangi bir değişikliğin yapılmadığını söyleyebiliriz. Yani, önümüzdeki ayın ücretsiz oyunları Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2 olacak. Bahsi geçen bu üç video oyunu da hem PlayStation 5, hem de PlayStation 4 için sunulacak.

Battle Royale temelli bir oyun olan Hunter’s Arena: Legends, eğlenceli bir aksiyon oyunu olan Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve adından da anlayabileceğiniz tenis sporunu temel alan bir oyun olan Tennis World Tour 2, 3 Ağustos 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek. Tabii ki bu işlemi gerçekleştirebilmek için PlayStation Plus sistemine abone olmanız gerekecek. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2, ne yazık ki yeni nesil desteği sunmuyor ama Hunter’s Arena: Legends yapıtının PlayStation 5 için resmi bir sürüm bulundurduğunu da hatırlatmak isteriz.

PlayStation Plus ile Ağustos 2021 içerisinde verilecek olan ücretsiz oyunlar açıklandı

Haberimizi sonlandırmadan önce geride bıraktığımız aylar içerisinde PlayStation Plus ile ücretsiz olarak verilmiş olan Destruction AllStars oyununa da değinmek istiyoruz; bu oyun için Temmuz 2021 güncellemesi yayımlandı. Bu güncelleme ile oyuna yüksek kaliteli kozmetik ögeler, tekli oyunculu içerikler için çevrim içi parti desteği, Quickplay için yeni bir oyun listesi, bazı karakterler ve o karakterlerin araçları için güçlendirmeler, tamamen yenilenen iki farklı harita, değiştirilen kullanıcı arayüzü ve AllStar Pass için üç yeni seviye eklendi. Bir nevi, birinci sezon için içerik güncellemesi de yayımlandı diyebiliriz.