PlayStation Plus ile Ağustos 2021 içerisinde verilecek olan ücretsiz oyunlar sızdırıldı

PlayStation Plus, öyle görünüyor ki önümüzdeki ay içerisinde de birbirinden güzel video oyunları verecek.

Uzun bir süredir PlayStation Plus ile birbirinden kaliteli video oyunları dağıtan Sony Interactive Entertainment, önemli bir hata yaptı ve önümüzdeki ayın ücretsiz oyunlarını erkenden resmi internet sitesinde yayımladı. Bu listelemeler birkaç saatliğine aktif kaldı ve bu sırada da birçok oyuncu, Ağustos 2021 içerisinde hangi oyunların ücretsiz olarak verileceğini öğrendi. Sony Interactive Entertainment, bir süre sonra hatasını fark etti ve listelemeyi sildi ama oyuncular çoktan oyunların isimlerini ezberlemişti bile. Sızdırılan bilgilere göre önümüzdeki ayın ücretsiz oyunları Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2, Hunter’s Arena: Legends olacak.

PlayStation Plus ile Ağustos 2021 içerisinde verilecek olan ücretsiz oyunlar sızdırıldı

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, 2019 senesinde EA tarafından piyasaya sürülen bir video oyunuydu. Tahmin ediyoruz ki bu oyun, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için oyunculara sunulacak. 2020 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan Tennis World Tour 2 oyununda da muhtemelen aynı durum geçerli olacak. Hunter’s Arena: Legends ise PlayStation 4 için de piyasaya sürülmesine rağmen sadece PlayStation Plus abonesi olan PlayStation 5 sahiplerine sunulabilir. Malum, şirket bir süredir yeni nesil konsol sahiplerine bir adet ekstra oyun veriyordu. Ağustos 2021 döneminin ekstra oyunu da yeni piyasaya sürülecek olan Hunter’s Arena: Legends olabilir.

Peki, Ağustos 2021 için sızdırılan bu oyun listesi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? PlayStation 4 ve/veya PlayStation 5 sahibi bir oyuncu olarak önümüzdeki ay PlayStation Plus ile ücretsiz verilecek olan video oyunları dikkatinizi çekti mi? Konu hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.