Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Overwatch 2, ESPN tarafından sızdırıldı

Artık Overwatch 2 oyununun geleceğine kesin bir gözle bakabiliriz.

Aslında uzun bir zamandır Blizzard Entertainment ekibinin yeni bir Overwatch oyunu üzerinde çalıştığı sızdırılıyordu. Yalnız, bu sızdırmalar öyle çok da büyük ve güvenilir kaynaklardan gelmiyordu. Bugün ise NBA ve NFL gibi spor gelişmelerinin yuvası olan ESPN, Overwatch 2 oyununu sızdırdı. ESPN, bu oyun için görseller bile ortaya koydu. Mesela, ilk görseli hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz.

Overwatch 2

Overwatch 2, bu hafta duyurulacak

ESPN tarafından verilen bilgilere göre sızdırılmış olan bu video oyunu, oyuncuların karşısına BlizzCon 2019 sırasında çıkacak. Bu etkinlik de zaten içerisinde bulunduğumuz haftada gerçekleştirilecek. Söylentilere göre Blizzard Entertainment, etkinlik sırasında bu oyun için yeni bir logo, yeni oyun modları, PvE tarzı içerikler, kahramanlar ve daha fazlasını gösterecek.

Söylentilerin devamına göre Overwatch 2 oyununda her karakterin, kendisine özel bir Talent sistemi olacak. Bu sistemin yanında, 4 kişilik bir oyun modu da oyuncuların karşısına çıkacak. Bu oyun modunun türü ise PvE olacak. ESPN tarafından verilen bilgilere göre PvE temelli içeriklerden bir tanesi, hikaye anlatımı bulunduracak ve Rio de Janeiro içerisinde geçecek.

ESPN, sadece bahsi geçen oyunun ikinci sürümü için değil, şu an piyasada olan ilk sürümü hakkında da bazı bilgiler sızdırdı. Bu bilgiye göre BlizzCon 2019 sırasında, orijinal oyun için de Push isimli bir oyun modu duyurulacak. Bu oyun modu, yeni bir harita olan Toronto içerisinde geçecek. Ayrıca ESPN, duyurulacak olan tüm yeni şeylerin, etkinlik alanında oynanabilir olacağını da söylüyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x