Overwatch 2 için bir beta süreci gerçekleştirilecek

Blizzard Entertainment, Overwatch 2 hakkında bolca farklı bilgi verdi.

Blizzard Entertainment, çok uzun zamandır büyük bir sessizlik içerisinde geliştirilen Overwatch 2 için önemli bilgiler verdi. Bu bilgiler, öncelikle yayımlanmış olan yarım saatlik bir geliştirici günlüğü tadındaki video aracılığı ile verildi. Ardından da oyunun yönetmeni, farklı platformlarda yaptığı röportajlar ile Overwatch 2 oyunundan bahsetti. Tüm bunlar aracılığı ile öğrenmiş olduk ki öncelikle bu oyun için bir beta süreci gerçekleştirilecek. Betanın açık mı, yoksa kapalı mı olacağını veya ne zaman gerçekleştirileceğini bilemiyoruz ama bir beta döneminin mutlaka gerçekleştirileceğini artık biliyoruz efendim.

Overwatch 2

Overwatch 2, 2021 senesinde daha fazla karşımıza çıkacak

Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamaların devamına göre Overwatch 2, 2021 senesi içerisinde çok daha fazla geliştirici güncellemesi ile oyuncuların karşısına çıkacak. Bu oyun, 2020 boyunca oldukça sessizdi ve bu durum, oyuncuları oldukça rahatsız etmişti. Blizzard Entertainment ise bu konunun üzerine giderek, 2021 boyunca oyunları hakkında yeni bilgiler açıklayacaklarını belirtti. Aynı zamanda; Widowmaker, Reaper, McCree ve Pharah karakterlerinin de yeni tasarımları resmi olarak yayımlandı. Bu tasarımları Twitter üzerinden sizler de rahatlıkla görebilirsiniz ve yorumlayabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Blizzard Entertainment bu oyunun PvP ve PvE içeriklerinden de bahsetti. Şu anda birçok oyuncu, PvP için Overwatch 2 oyununun gereksiz olduğunu düşünüyor ama oyunun kreatif yönetmeni, yeni oyunda hem PvP, hem de PvE tipi içerik seven oyuncuların, aradıklarını bulabileceklerini söylüyor. Yani, orijinal deneyimi beğendiyseniz, ikinci oyun da mutlaka sizi memnun edecek gibi duruyor. PvE tipi içerik isteyen oyuncular ise aradıklarından çok daha fazlasını bu video oyununda bulabilecek. Bu arada, yeni oyunun PvP tarafında da Assault veya diğer adı ile Two Capture Point (2CP) temelli haritaların hiçbiri yer almayacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x