Outriders oyununun geliştiricileri, yeni bir marka üzerinde de çalışıyor

People Can Fly, tam dört stüdyo ile yeni bir oyun geliştirecek.

Şu anda sadece Square Enix ile birlikte Outriders oyununu geliştiren People Can Fly, dünya üzerinde dört farklı stüdyoya sahip. İşte bugün yapılan yeni bir açıklama ile de öğrenmiş olduk ki o stüdyolardan bir tanesi, AAA seviyesindeki yeni bir marka üzerinde çalışmaya başladı. Bu oyunun bilgisayarlar, Google Stadia gibi yayın platformları ve yeni nesil konsollar için geliştirildiği de net bir şekilde belirtildi. Ayrıca oyunu geliştiren stüdyo da son dönemlerde yepyeni çalışanlarla kendisini genişletmiş ve büyütmüş bir ekipten oluşuyor.

Outriders

Outriders ardından nasıl bir oyun göreceğiz?

People Can Fly tarafından yapılan açıklamalara göre bu oyunun başında David Grijns ve Roland Lesterlin bulunacak. Bu kişiler daha önce Just Cause 3 oyununu da geliştirmişti. Projeyi direkt olarak New York içerisindeki stüdyo üstlenecek ama şirkete ait olan diğer üç stüdyo da projeye destek verecek. Bu stüdyolar da Warsaw, Rzeszow ve Newcastle olacak. Aynı zamanda bu oyunun aksiyon-macera türünde olacağını da öğrendik. People Can Fly ekibinin tam olarak nasıl bir konsept üzerinde çalışacağını ise net olarak bilemiyoruz, detay veremiyoruz.

Ön incelemelerden aldığımız bilgilere göre People Can Fly ekibi, bu oyun üzerinde dört seneden daha uzun bir süredir çalışıyor. Ayrıca bu oyunun PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve Xbox One platformlarını hedeflediğini de öğrendik. Ayrıca bu video oyununun geleneksel bir yapıt olacağı da öğrenildi. Yani, bu oyunda mikro ganimet kutuları olmayacak, mikro ödemeler olmayacak, sezonlar, etkinlikler filan olmayacak. Yani Outriders, bir çevrim içi servis olmayacak, oyun olacak.

People Can Fly ekibi, bu oyun ile birlikte oyuncuların karşısına tam bir paket sunacak. Oyuncular, bu oyunda farklı şehirler, farklı biyomlar, farklı çevre detaylarını ve çok daha fazlasını görecek. Ayrıca bu oyuna herkes karakter oluşturma ekranı ile başlayacak ve ardından da oyunun hikayesindeki büyük olay yaşanacak, takvimler ileri sarılacak ve asıl oyun başlayacak. Ayrıca bu oyunda, dört farklı karakter sınıfı olacak ama ön inceleme etkinliği sırasında sadece üç adet karakter gösterildi; dördüncü bilinmiyor.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x