En yeni Nintendo Direct sunumu, Metroid Prime 4: Beyond’a ilk bakış ve The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom’ın tanıtımının yanı sıra Nintendo’nun geliştirme ve yayınlama ortaklarının oyunlarıyla ilgili yeni bilgiler de dahil olmak üzere 2024 ve sonrasında Nintendo Switch sistemine gelecek çok çeşitli oyunları içerdi. Metroid Prime 4: Beyond’un videosu, Samus Aran’ın 2025 yılında Nintendo Switch’e gelecek olan en yeni görevinden ilk oynanış görüntüsünü sundu. Yeni ortaya çıkan The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, oyuncuların Hyrule’un asil prensesi Zelda olarak oynayacağı 26 Eylül 2024’te Nintendo Switch’e geliyor. The Legend of Zelda serisinden esinlenen bir Nintendo Switch Lite da lansmanda satışa sunulacak.

Nintendo ayrıca Mario Bros’un başrolde olduğu RPG macera serisine yepyeni, denizci bir giriş olan Mario & Luigi: Brothership’i de tanıttı, 7 Kasım 2024’te piyasaya sürülecek; devasa bir ada tatil beldesinde şimdiye kadarki en büyük Mario Partisi için Mario ve arkadaşlarına katılmaya davet edildiğiniz Super Mario Party Jamboree 17 Ekim 2024’te piyasaya sürülecek; ve Kong’un – yani Donkey Kong’un – dönüşü, 16 Ocak 2025’te piyasaya sürülecek olan HD görseller ve Nintendo 3DS versiyonundaki ek seviyeleri içeren Donkey Kong Country Returns HD’nin duyurulmasıyla müjdelendi. Nintendo’nun global yayıncılık ve geliştirme ortaklarından çok sayıda oyun da tanıtıldı.

Orijinal RPG klasiğini genişleten ve geliştiren epik bir fantezi macerası olan DRAGON QUEST III HD-2D Remake 14 Kasım 2024’te; makine avcısı Aloy ve arkadaşlarıyla Horizon dünyasında geçen aksiyon dolu bir macera olan LEGO HORIZON ADVENTURES, LEGO tuğlalarında aslına sadık kalınarak yeniden yaratıldı ve bu tatil döneminde piyasaya sürülecek; ve MARVEL vs. CAPCOM Fighting Collection: Arcade Classics, bu yıl piyasaya çıktığında yedi klasik arcade oyununda süper kahraman boyutunda bir hesaplaşma için kozlarını paylaşıyor.

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom: The Legend of Zelda serisinin yepyeni hikayesinde Hyrule krallığını kurtarmak Zelda’ya ve onun bilgeliğine bağlı. Hyrule halkı, ortaya çıkan garip yarıklar tarafından çalınıyor ve kayıplar arasında bir kılıç ustası da var. Gizemli peri Tri ile takım kurun ve Tri Rod’un gücünü kullanarak çevrede bulunan şeylerin taklitleri olan yankılar yaratın. Sonra bulmacaları çözmek ve düşmanları yenmek için istediğiniz zaman bu yankıları yeniden yaratın. Yeni yüksekliklere ulaşmak için su bloklarının yankılarını kullanın, eski yataklardan köprüler yapın, düşmanlara taş atın – veya işleri kendi yönteminizle yapmak için kendi yaratıcı yankı kombinasyonunuzu bulun. Hatta savaşta yanınızda savaşmaları için canavarların yankılarını bile oluşturabilirsiniz. The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom 26 Eylül’de Nintendo Switch için piyasaya çıktığında Hyrule’u kurtarma görevinde Zelda’ya katılın.

Ayrıca, Hylian Arması ile süslenmiş ve Legend of Zelda serisinden ilham alan altın renkli Nintendo Switch Lite Hyrule Edition sistemi de 26 Eylül’de geliyor. Oyuncular, 12 aylık bireysel Nintendo Switch Online + Genişleme Paketi üyeliği ile birlikte NES, Super NES, Game Boy, Nintendo 64 ve Game Boy Advance’ten bir dizi klasik The Legend of Zelda oyununa erişimin keyfini çıkarabilirler.

Mario & Luigi: Brothership: Mario ve Luigi’nin başrollerini paylaştığı, adada geçen bir RPG macerası için herkes gemiye! Mario & Luigi serisine yepyeni bir giriş yapan kardeşler, uçsuz bucaksız Concordia dünyasında gezinmek için Shipshape Island’a (kısmen gemi, kısmen ada) yelken açıyor. Bıyıklı çift olarak oynayın ve tropik yağmur ormanlarından kalabalık şehirlere kadar uzanan adaları keşfedin. Yol boyunca, yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni arkadaşlarla tanışın ve Mantar Krallığı’ndan Peach ve Bowser gibi tanıdık yüzlerle karşılaşın. “Kardeşliği” ayakta tutun ve günü kurtarmak için Mario ve Luigi’nin bağına güvenin, engelleri aşmak için Bros Hareketleri ve sıra tabanlı savaşa dinamik bir dokunuşla zafer kazanmak için güçlü Bros Saldırıları kullanın. Mario & Luigi: Brothership 7 Kasım’da Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor.

DRAGON QUEST III HD-2D Remake: Orijinal RPG klasiğinin bu yeniden yapımında, şimdi canlı HD-2D görseller ve genişletilmiş bir anlatımla Erdrick Üçlemesi hikayesinin kronolojik başlangıcını deneyimleyin! Dünyayı şeytani Baş Düşman Baramos’un karanlık güçlerinden kurtarmak için Kahraman olarak destansı bir fantastik maceraya atılın. Keşfedilecek kasabalar, zindanlar ve mağaralarla dolu geniş bir dünyada seyahat edin, canlı karakterlerle tanışın ve modernize edilmiş sıra tabanlı savaşlarda vahşi canavarlarla savaşın. DRAGON QUEST III HD-2D Remake 14 Kasım’da Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor.

Ayrıca, iki klasik RPG’nin güncellenmiş bir koleksiyonu olan DRAGON QUEST I & II HD-2D Remake, önümüzdeki yıl Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında Erdrick Üçlemesini tamamlamaya hazırlanıyor.

Super Mario Party Jamboree: Mario ve arkadaşları, Mario Party serisinin son oyunu için devasa bir ada tatil köyüne geliyor! Beş yeni oyun tahtasını keşfedin: Rainbow Galleria’da yürüyen merdivenlere binin, Roll ’em Raceway’de pistte kalın ve Goomba Lagünü’nde aktif bir volkanla işleri karıştırın, bunlardan sadece birkaçı. Önceki Mario Party oyunlarından iki oyun tahtası da geri dönüyor! Buna ek olarak, 110’dan fazla mini oyun oynanabilir – Mario Party serisinde bugüne kadarki en geniş seçenek. Aksiyon dolu mücadeleleri, zekanızı sınayacak bulmacaları ve hareket kontrolleri içeren bazı mini oyunları deneyimleyin. Hepsi bu kadar değil – Koopathlon modunda 20’ye kadar oyuncu çevrimiçi oyunda kafa kafaya oynayabilir. Zirveye çıkmak için elinizden geleni yapın! Super Mario Party Jamboree 17 Ekim’de Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında şimdiye kadarki en büyük Mario Party yakında başlayacak.

Donkey Kong Country Returns HD: Donkey Kong ve Diddy Kong, ilk olarak Wii sisteminde yayınlanan Donkey Kong Country Returns’ün bu HD sürümünde, yere çakılan bir aksiyon için geri dönüyor. Kötü Tiki Tak Kabilesi Donkey Kong’un değerli muz hazinesini çaldı ve Kong’lar da onların peşine düştü! Tek başınıza veya yerel iki oyunculu iş birliğinde bir arkadaşınızla birlikte engelleri ezebileceğiniz, mayın arabalarını uçurabileceğiniz, roket varilleriyle yükseklere uçabileceğiniz ve hatta Gergedan Rambi’ye binebileceğiniz maceralarla dolu bir macerada oynayın. Donkey Kong Country Returns HD 16 Ocak 2025’te Nintendo Switch’e geldiğinde Nintendo 3DS sürümündeki ek bölümler de dahil olmak üzere 80 bölümün tadını çıkarın.

LEGO HORIZON ADVENTURES: Yemyeşil ormanlar ve yüksek dağlarla dolu, devasa canavar benzeri makinelerin dolaştığı, tamamı LEGO öğeleriyle canlı bir şekilde yeniden yaratılmış Horizon’daki olaylardan ilham alan bir LEGO dünyasını keşfedin. Dünyayı kurtarmak ve geçmişinin sırlarını öğrenmek için renkli bir kahraman ekibine liderlik eden makine avcısı Aloy’a katıl. Sınırsız maceraya dal, dilediğin gibi kişiselleştir ve tek başına ya da bir arkadaşınla yerel ve çevrimiçi olarak aksiyon dolu savaşlara katıl. LEGO HORIZON ADVENTURES bu tatil sezonunda Nintendo Switch’te başlıyor.

Just Dance 2025 Edition: Sevilen müzik video oyunu serisinin bir sonraki bölümü, pop hitlerinden ailelerin favorilerine kadar 40 yeni şarkıyla geri döndü. En iyi dans hareketlerinizi gözden geçirin, arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun ve partiyi yepyeni bir seviyeye taşırken gevşemeye, özel aile anları yaratmaya ve eğlenirken hareket etmeye hazır olun. Just Dance 2025 Edition, bu Ekim ayında Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında herkes için bir şeyler içeriyor.

Metroid Prime 4: Beyond: Galaksinin en büyük ödül avcısı Samus Aran yeni bir göreve çıkacak. Metroid Prime serisinin yeni oyunu Metroid Prime 4: Beyond, 2025 yılında Nintendo Switch’e geliyor.

Nintendo 64 – Nintendo Switch Online: MATURE 17+: Nintendo Switch Online + Genişleme Paketi üyeleri için yeni bir MATURE 17+ Nintendo 64 oyunları koleksiyonu yolda! Yeni Nintendo 64 – Nintendo Switch Online’ın bir parçası olarak Turok: Dinosaur Hunter’da tehlikeli Lost Land’e meydan okuyun ve Rare tarafından geliştirilen PERFECT DARK oyununda uzaylı komplosuna son verin – şimdi çevrimiçi çok oyunculu: MATURE 17+ oyun koleksiyonunun bir parçası olarak. Her iki oyun da bugün ilerleyen saatlerde satışa sunulacak.

Hello Kitty Island Adventure: Sevilen Sanrio karakterlerinin yer aldığı popüler oyun Nintendo Switch’e özel olarak geldiğinde Hello Kitty ve Arkadaşları ile sıcacık bir maceraya atılın! Hello Kitty, Kuromi, My Melody ve Cinnamoroll gibi süper sevimli ve arkadaş canlısı yüzlerle arkadaş olurken gizemli bir adayı keşfedin ve restore edin! Neyi sevdiklerini öğrenin, onlarla birlikte maceraya atılın ve sonunda en iyi arkadaş olun. Kendi karakterinizi yaratın ve arkadaşlarınızla takım kurarak Büyük Macera Parkı’nın devasa dünyasını keşfedin, bir yandan da kendi ada cennetinizi yaratmak için Üretin, Yaratın ve Toplayın. Hello Kitty Island Adventure gelecek yıl Nintendo Switch’te.

Stray: Annapurna Interactive tarafından yayınlanan ve BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen, eleştirmenlerce beğenilen ve ödüllü kedi macera oyunu Nintendo Switch’e geliyor. Ailesinden ayrı düşmüş bir sokak kedisinin rolünü üstlenin ve çoktan unutulmuş bir siber şehirden kaçmak için eski bir gizemi çözün. Yüksek ve alçak, neon ışıklı ve karanlık bölgelerde dolaşın ve Stray bu tatil Nintendo Switch’e geldiğinde meraklı droidlerin ve tehlikeli yaratıkların yaşadığı bu istenmeyen yeri keşfedin.

Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game: Evine Hoş Geldin Hobbit! Bu sıcacık yaşam simülasyonunda kendi Hobbit’inizi yaratın ve Tolkien’in kitaplarında hayal ettiği pastoral yaşamı deneyimleyin. Kendi bahçenizi yetiştirin, büyük bir av yakalayın ve Bywater sakinlerine lezzetli yemekler pişirmek için malzeme toplayın. Tüylü ayaklı kasaba halkının sorunlarını çözerek ilişkiler kurun. Çeşitli kıyafet seçenekleriyle kişiliğinizi ifade edin ve evinizi mobilyalar, dekorasyonlar ve daha fazlasıyla titizlikle donatın. Tales of the Shire’da dost canlısı Hobbitler ve tanıdık yüzler sizi bekliyor; oyun, bu tatil Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor.

Nintendo Switch Sports Basketball ücretsiz güncelleme: Basketbol, Nintendo Switch Sports oyunundaki Spocco Square’e ücretsiz bir güncelleme olarak geliyor! Tek başınıza Üç Sayı Mücadelesinde süre sınırı içinde olabildiğince çok basket atmak için hareket kontrollerini kullanın. Dostça bir rekabet arıyorsanız, en fazla dört oyuncu yerel olarak Beş Atış Savaşı veya Üç Sayı Yarışmasında yarışabilir ve yerel veya çevrimiçi olarak ikiye iki maçlarda top sürebilir, pas verebilir ve sayı atabilirsiniz. Nintendo Switch Sports için bu ücretsiz güncelleme bu yaz Nintendo Switch’te yerini alıyor.

Nintendo World Championships: NES Edition: Nintendo Dünya Şampiyonalarının heyecanını evinize taşıyın! 13 NES oyunundan 150’den fazla hızlı koşu mücadelesinin üstesinden gelin, Super Mario Bros’u Dünya 1-1’den Dünya 8-4’e kısa yoldan (Warp Bölgeleri ile) tamamlamak gibi Efsane Mücadeleleri ile becerilerinizi test edin veya Hayatta Kalma Modunda dünya çapındaki oyuncuların hayalet verilerine karşı yarışın. Efsane Görevlerinden birinde takıldınız mı? Gelişmenize yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları için Sınıflandırılmış Bilgiler’e göz atın. Tek başınıza oynayın, en iyi zamanınızı çevrimiçi liderlik tablolarına gönderin veya tek bir sistemde sekiz oyuncuya kadar yerel oyun için arkadaşlarınızı ve ailenizi davet edin. Nintendo Dünya Şampiyonası: NES Edition 18 Temmuz’da Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor. Dijital sürüm için ön siparişler şimdi Nintendo eShop’ta mevcut ve oyunun fiziksel bir sürümünü ve diğer bonus öğeleri içeren bir Deluxe Set de lansmanda satışa sunulacak.

Funko Fusion: Funko Fusion’da TV, film, çizgi roman ve oyunlardan en sevdiğiniz serileri deneyimleyin. Jurassic World, Back to the Future, Shaun of the Dead, Chucky ve Battlestar Galactica gibi 20’den fazla eğlence dünyasından farklı ve renkli dünyaları keşfedin, bulmacaları çözün ve unutulmaz anları yeniden yaşayın. 10:10 Games’in yaratıcı beyinlerinden benzersiz otantik, saygısız mizahla dolu bir aksiyon oyununda 60’tan fazla farklı karakterin kilidini açın ve oynayın. Funko Fusion 13 Eylül’de Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında bir fandom festivali sizi bekliyor.

MIO: Memories in Orbit: Yemyeşil bitki örtüsü ve başıboş makinelerle dolu devasa, terk edilmiş bir uzay gemisi olan Vessel’de uyanan, olağanüstü yeteneklere sahip çevik bir android olan MIO olarak oynayın. Harikalar ve sanatsal meraklarla dolu büyüleyici bir evreni keşfedin ve MIO’nun bu çarpık ve birbirine bağlı uzayda ilerlemesine yardımcı olacak yetenekler kazanın. MIO’yu oyun tarzınıza göre uyarlanmış zorlu bir güce dönüştüren Değiştiricilerle dövüş becerilerinizi geliştirirken 30’dan fazla düşman birimi ve 15 zorlu koruyucu patrondan oluşan çeşitli bir dizi ile yüzleşin. Zorlukların üstesinden gelip Gemiyi yıkımdan kurtarabilecek misiniz? MIO: Memories in Orbit gelecek yıl Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor.

Disney Illusion Island: The Mystery in Monoth ücretsiz güncellemesi: The Mystery in Monoth ücretsiz güncellemesi bugün Nintendo Switch’te! Monoth’un her yerinde ilginç ipuçları ortaya çıkıyor ve Dash Dolphin’in bunları bulmak için Mickey ve arkadaşlarının yardımına ihtiyacı var. Disney Illusion Island’da ipuçlarını bulurken, vakaları kapatırken ve bu yepyeni dedektiflik gizemini çözerken tek başınıza oynayın veya dört oyunculu kanepe kooperatifinde üç arkadaşınızı alın.

Luigi’s Mansion 2 HD: Ürkütücü boyutlarda bir macera neredeyse burada! Cesaretinizi toplayın ve şapşal hayaletler, zorlu tuzaklar ve diğer doğaüstü maskaralıklarla dolu birden fazla konağı keşfedin. Luigi’s Mansion 2 HD, 27 Haziran’da Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor. Ön siparişler şimdi Nintendo eShop’tan alınabilir.

Game Boy Advance – Nintendo Switch Online: The Legend of Zelda: A Link to the Past Four Swords’ta Link’in biri çevrimiçi çok oyunculu olmak üzere iki klasik macerasını oynayın ve Metroid’de Samus’un ilk macerasının yeniden yapımı için giyinin. Her iki oyun da bugün ilerleyen saatlerde Nintendo Switch Online + Genişleme Paketi üyeleri için hazır olacak!

Among Us ücretsiz güncelleme: Ekip çalışması ve ihanetin dünya çapında hit oyunu Among Us’ta, partiye başka bir aldatma katmanı ekleyen yepyeni roller içeren ücretsiz güncelleme için ekibinizi toplayın. Oyuncular elendiğinde onları uyaran bir Gürültücü, herhangi bir oyuncuya izleme cihazı yerleştirebilen bir İz Sürücü olarak oynayın veya görünmez olabilen bir Sahtekâr rolü olan Hayalet olarak biraz kaos yaratın. Among Us için bu yeni güncelleme bugün Nintendo Switch’te!

Darkest Dungeon II: Bir parti kurun, posta arabanıza binin ve lanetlilerin bu roguelike yolculuğunda bir kıyameti önlemek için son bir nefes arayışında çürüyen manzaraya doğru yola çıkın. Oynanabilir 12 kahraman arasından seçim yapın ve her biri kendi korkunç zorluklarıyla yüzleşeceğiniz beş sefer boyunca yolculuk edin. Oyunu dokunmatik ekran kontrolleriyle oynayın, tematik değiştiricilerle zorluk derecenizi özelleştirin, size çeşitli bonuslar veren 10 yoldaş evcil hayvanı keşfedin ve The Altar of Hope adlı kapsamlı bir ilerleme merkezini keşfedin. Ana oyuna ek olarak, iki yeni kahraman, özel bir görev dizisi ve daha fazlasını içeren The Binding Blade DLC’si de Oblivion Edition’ın bir parçası olarak sunulacak. Darkest Dungeon II 15 Temmuz’da Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor. Ön siparişler bugünün ilerleyen saatlerinde Nintendo eShop’ta başlayacak.

Looney Tunes: Wacky World of Sports: Roadrunner olarak hız yapın, Elmer Fudd olarak kaba kuvvetle üstünlük sağlayın veya Bugs Bunny ve daha fazlası olarak çılgın spor aksiyonunda rakiplerinizi alt edin. Dört oyuncuya kadar yerel iş birliği oyununda en sevdiğiniz Looney Tunes karakterini kontrol edin ve basketbol, futbol, golf ve teniste güçlerine göre oynayın. Galactic Outpost Delta, Porky’s Barn ve Martian Command Center gibi ikonik seviyeleri oynarken karikatürize engellerden kaçının ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kaos yaratmak için güçlendiriciler kazanın. ACME cephaneliğinin tamamını serbest bırakın ve hepsini kazanmak için rakiplerinizi mümkün olan en çılgın yollarla bozguna uğratın … ama düşen örslere dikkat edin! Looney Tunes: Wacky World of Sports bu sonbaharda Nintendo Switch’te başlıyor.

METAL SLUG ATTACK RELOADED: METAL SLUG, yeni başlayanlara uygun kontrolleri ve kendine özgü 2D piksel görünümüyle bir kule savunma oyunu olarak geri dönüyor! Yapabileceğiniz en güçlü takımı kurun ve çeşitli stratejiler ve yüzlerce karakterle düşman üslerini ezin. Oyunda ayrıca ANOTHER STORY modu (hayranların kaçırmak istemeyeceği benzersiz bir bölüm koleksiyonu) ve görüntülenebilir bir GALERİ modu bulunuyor. METAL SLUG ATTACK RELOADED bugün Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla savaşın ve en yüksek unvanı elde etmek için çabalayın!

MARVEL vs. CAPCOM Fighting Collection: Arcade Classics: X-MEN VS. dahil olmak üzere yedi sevilen arcade klasiği; STREET FIGHTER, MARVEL vs. CAPCOM 2 New Age of Heroes ve daha fazlası dahil olmak üzere yedi sevilen arcade klasiği Nintendo Switch’te dövüşmek için geri döndü! Bu koleksiyonda ikonik karakterler ve hareketlerin yanı sıra çevrimiçi işlevsellik, antrenman modları, özel maçlar, seyirci özellikleri, müze, müzik çalar, ekran filtreleri ve tek tuşla özel hareketler gibi ek özellikler ve geliştirmeler yer alıyor! Ayrıca beat-’em-up oyunu THE PUNISHER’ın arcade versiyonunun ABD’deki ilk yeniden sürümü de oyuna dahil! MARVEL vs. CAPCOM Dövüş Koleksiyonu: Arcade Klasikleri bu yıl Nintendo Switch’te sallanarak çıkıyor.

Phantom Brave: The Lost Hero: Disgaea serisinin yaratıcılarından bu ızgarasız taktiksel sıra tabanlı mücadelede günü kurtarmak için yelken açın. Hayaletlerle konuşma gücüne sahip yetenekli bir genç kız olan Marona ve sadık Hayalet yoldaşı Ash’e katılarak Fildişi Sahili’nin okyanus dünyasını dolaşın ve ihtiyacı olanlara yardım edin. Hayalet korsanlardan oluşan bir filo saldırdığında, bir zamanlar bu hayalet düşmanları yenen efsanevi mürettebatı bir araya getirmek Marona ve yeni arkadaşı Apricot’a düşer. Hayaletleri işe alın, onları nesnelere bağlayın, Gadget’larla birleştirin, hatta onları Marona’nın kendisiyle birleştirerek gösteriyi durduran yetenekleri ortaya çıkarın ve Shipwreck Filosunu batırın. Ustalaşmanız gereken 50’den fazla karakter ve 300 beceri ile Phantom Brave’de unutulmaz bir yolculuğa hazırlanın: Kayıp Kahraman gelecek yıl Nintendo Switch’e yelken açıyor!

The Hundred Line -Last Defense Academy-: Danganronpa serisinin yaratıcılarından yeni bir oyunla tanışın! Takumi Sumino, Son Savunma Akademisi’ne transfer olmaya zorlanana kadar dikkat çekici olmayan bir hayat yaşıyordu. Onun görevi: Okulu 100 gün boyunca Okul İstilacıları olarak bilinen gizemli düşmanlardan korumak. Takumi olarak, her biri kaybolan günlük hayatlarını geri kazanmak isteyen 15 arkadaşıyla birlikte okulun esrarengiz gerçeğini araştırın. Okulu keşfedin, arkadaşlarınızla savaşlara hazırlanın ve ardından stratejik RPG savaşlarında istilacı yaratıklarla çarpışın. The Hundred Line -Last Defense Academy- önümüzdeki yılın başlarında Nintendo Switch’te yayınlanacak.

Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven: Çığır açan doğrusal olmayan RPG Romancing SaGa 2, İngilizce seslendirmeler, serinin bestecisi Kenji Ito’nun orijinal ve yeniden düzenlenmiş besteleri ve çok daha fazlasını içeren tam bir yeniden yapım olarak muzaffer bir dönüş yapıyor. İnsanlığın yaptıkları fedakârlıkları unutmasına öfkelenen efsanevi Yedi Kahraman, intikam peşindeki kötü adamlar olarak geri dönüyor. Çeşitli kahramanlar arasından ana karakterinizi seçin, stratejik savaşlarda imparatorluğunuzu savunun ve seçimlerinize yanıt veren bir hikayeyi deneyimleyin. Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven 24 Ekim’de Nintendo Switch’te piyasaya sürüldüğünde klasik RPG’nin nihai versiyonunu keşfedin.

FANTASIAN Neo Dimension: FINAL FANTASY serisinin babası Hironobu Sakaguchi ve ünlü besteci Nobuo Uematsu orijinal bir RPG hikayesi sunmak için geri dönüyor! İngilizce ve Japonca seslendirmeler ve ek zorluk seçeneği gibi yepyeni özelliklerle FANTASIAN’ın geliştirilmiş bir versiyonunu deneyimleyin. Anılarını kurtarmak ve dünyasını yok eden garip bir mekanik enfeksiyonun gizemini çözmek için yolculuğa çıkan Leo’nun rolünü üstlenin. Aynı anda birden fazla düşmanı hedef almak için bir becerinin yörüngesini ayarlama veya düşmanları daha sonra savaşmak üzere ayrı bir boyuta gönderme yeteneği de dahil olmak üzere çok sayıda mekanik ve stratejik savaşla sıra tabanlı savaşları deneyimleyin ve 150’den fazla büyüleyici el yapımı dioramanın zemininde yer alan çok boyutlu bir evreni keşfedin. FANTASIAN bu kış Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor.

FAIRY TAIL 2: Sevilen FAIRY TAIL hikayesinin son bölümü olan “Alvarez İmparatorluğu” yayının dramatik yeniden anlatımını deneyimleyin. Destansı, aksiyon RPG’de Natsu ve arkadaşlarına katılın ve gerçek zamanlı savaşta büyü dolu savaşlara katılın. FAIRY TAIL anime dünyasının tadını çıkarın ve KOEI TECMO ve GUST’ın orijinal macerasının güçlü sonunu oynayın. FAIRY TAIL 2 bu kış Nintendo Switch’te piyasaya çıkıyor.

Ace Attorney Investigations Collection: Ace Attorney Investigations Collection’da amansız adalet arayışıyla ünlü saygın savcı Miles Edgeworth’un yerine geçin. Bu yeniden düzenlenmiş koleksiyon hem Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth ve – ilk kez İngilizce olarak – Ace Attorney Investigations 2: Prosecutor’s Gambit! Kendinizi, suçlayıcı kanıtlar için suç mahallerini araştıracağınız, şüpheli şüphelileri sorgulayacağınız ve karmaşık aldatma ağlarını çözeceğiniz büyüleyici davalarla dolu heyecan verici bir dünyaya bırakın. Her iki oyunu da HD grafikler, yeni eklenen diller (Fransızca ve Almanca dahil) ve yeni karakter modelleri ve çizimlerle deneyimleyin. Ajandanızı elinizin altında tutun: Ace Attorney Investigations Collection 6 Eylül’de Nintendo Switch’e geliyor. Ön siparişler şimdi Nintendo eShop’ta mevcut.

Farmagia: Rave Master ve FAIRY TAIL’in yaratıcısı Hiro Mashima, çılgınca canavar savaşı ve çiftçilikle dolu yepyeni bir macera sunmak için Marvelous ile bir araya geliyor. Despot bir derebeyi dünya sakinlerine baskıcı bir rejim dayatıyor ve onu durdurmak size ve Farmagia arkadaşlarınıza bağlı! Keşfedin, savaşın, kaynak toplayın, canavar ordunuzu büyütüp komuta edin ve becerilerinizi yükseltin. Farmagia 1 Kasım’da Nintendo Switch’te yerini aldığında canavarlarınızı toplayın ve rejime karşı bir duruş sergileyin.

THE NEW DENPA MEN: DENPA MEN için radyo dalgalarını araştırın: bu görünmez sinyalleri evleri olarak adlandıran küçük yaratıklar. Onları çıplak gözle göremezsin ama Nintendo Switch sisteminde bulabilir ve yakalayabilirsin! THE NEW DENPA MEN, bu DENPA MEN’leri partiniz için toplayabileceğiniz ve yoldaşlarınız olarak onlarla maceraya atılabileceğiniz oynaması ücretsiz bir RPG’dir. Ana maceraya ek olarak, adanızı dekore etmek, balık tutmak, sınırlı süreli etkinliklere katılmak ve diğer oyuncuların DENPA MEN’lerine karşı oynamak gibi eğlenebileceğiniz pek çok şey var. YENİ DENPA MEN’i 22 Temmuz’da Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında yakalayın.