Günümüzde oyuncular için bu tip içerikleri okumak ve YouTube üzerinde oluşturulan içerikleri takip etmek, Twitch üzerinde canlı yayın izlemekten geri geliyor ne yazık ki. Bu yüzden, bahsettiğimiz canlı yayın platformunun oldukça popüler olduğun söyleyebiliriz. Tabii bir de Fortnite: Battle Royale var. Bu oyun da oldukça popüler. Peki, bu popüler platformda, bu popüler oyunu oynayan başarılı bir canlı yayıncıya ne olabilir? Tabii ki kendisi de popüler olur. Hatta öyle ki, resmi raporlara göre Ninja isimli yayıncı, Twitch platformunun ilk 10 milyon takipçiye sahip yayıncısı oldu. Fortnite: Battle Royale sağ olsun.

Tyler "Ninja" Blevins

Ninja, gelecekte rekorlar kırmaya da devam edecek gibi

Bahsetmiş olduğumuz bu büyük başarıyı, Tyler “Ninja” Blevins de resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderide kutladı. Yalnız, kendisinin yakın zamanda kutlayacak bir şeyi daha olabilir. Çünkü yine resmi verilere göre şu an kendisinin neredeyse 300 milyon kez görüntülenme sayısı bulunuyor. Tyler “Ninja” Blevins, 300 milyon görüntülenmeye ulaştığı zaman bizce bir kutlama da onun için yapmalı çünkü böyle bir görüntülenme sayısına ulaşmak hiç de kolay değil.

Yazımızın başında, bahsettiğimiz bu yayıncının Fortnite: Battle Royale yüzünden bu kadar popüler olduğunu sizlere söylemiştik. Hemen bunu da açıklayalım: Epic Games, Fortnite: Battle Royale oyununu çıkartmadan 1 gün önce Tyler “Ninja” Blevins, 555 bin takipçiye sahipti. Bu zamana kadar kendisinin takipçi sayısı oldukça yavaş yükseliyordu. Bahsettiğimiz video oyunu çıktığında ise kendisinin takipçi sayısı ciddi anlamda bir zıplama gördü. Çünkü kendisi, o oyunun yayınlarını yapmaya başladı.

Tyler “Ninja” Blevins daha önce Drake ile yaptığı bir Fortnite: Battle Royale canlı yayınında da anlık 600 bin izleyici toplayarak bir rekor kırmıştı. İçimizden bir ses diyor ki, bu yayıncı arkadaşımız gelecekte rekorlar kırmaya devam edecek.

Etiketler:

,