Günlerden Çarşamba, yani PlayStation Store sisteminin güncellenme günü. Sistem yine güncellendi ve her hafta bir oyunun büyük bir indirime girdiği Haftanın Fırsatı kampanyası da bu şekilde güncellendi. Bu haftanın fırsatı ise Ni no Kuni II: Revenant Kingdom ve Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition olarak açıklandı. PlayStation Store üzerinde bu oyunun normal sürümü 134 TL, The Prince’s Edition hali ise 164 TL.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Eğer rol yapma türünde farklı bir video oyunu istiyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi öneriyoruz. Çünkü bahsetmiş olduğumuz video oyununun normal sürümü, indirimsiz olarak 224 TL, The Prince’s Edition hali ise 269 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom nedir?

Ni no Kuni’nin etkileyici dünyasına hoş geldin. Darbe ile devrildikten sonra, genç kral Evan yeni bir krallık kurmak ve halkını onları tehdit eden karanlık güçlerden koruyarak dünyasına birlik getirmek için sıra dışı bir maceraya doğru yola çıkar. Sizler de bu yolculuğun bir parçası olursunuz.

Anime film ile video oyunu arasındaki sınırları aşan bu unutulmaz serüvende ona katıl. LEVEL-5 tarafından geliştirilen bu video oyunu, efsanevi sanatçı Yoshiyuki Momose tarafından büyüleyici karakter tasarımları ve dünyaca ünlü Joe Hisaishi’nin bestelediği heyecan verici müzikleri ile öne çıkıyor. Yani, bir RYO deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu oyunu deneyimlemelisiniz. Peki, bu haftanın fırsatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster