Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Netflix, The Witcher için yarın bir tanıtım videosu yayımlayacak

The Witcher dizisinin yayın tarihi hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı ve diziden yeni görseller de yayımlandı.

CD Projekt RED, The Witcher markası ile güzel bir video oyunu serisi oluşturmuştu. Tabii bu oyun serisinden önce markaya ait bir kitap serisi bulunuyordu. Tabii oyunlar, bu markanın sonu olmadı; Netflix, bahsi geçen evrende bir TV serisi yapmak istedi. Uzun bir süredir yapım aşamasında olan bu seri için de yarın yeni bir tanıtım videosunun yayımlanacağı resmi olarak açıklandı.

The Witcher

The Witcher için yayın tarihi mi verilecek?

Netflix, yayımlanacak olan tanıtım videosu hakkında herhangi bir detay vermedi; sadece videonun yarın yayımlanacağından bahsedildi. Yine de bu videoda bazı önemli bilgilerin verileceğini düşünüyoruz; ortada önemli bir söylenti var. Bu söylenti ise bahsi geçen TV serisinin yayın tarihi hakkında. Ortaya çıkan bir görsele göre bu seri, 17 Aralık 2019 tarihinde yayına girecek. Bu bilgiyi nereden mi biliyoruz?

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinde bir reklam görseli yayımlandı. Bu görsel, tabii ki Netflix tarafından yapımı üstlenilen The Witcher hakkında idi. Görselde, bu serinin prömiyerinin 16 Aralık 2019 tarihinde yapılacağından bahsediyordu. TV serileri, genelde prömiyer ardından 1 gün sonra herkese açık bir şekilde yayımlanır ve bu durumda da bahsi geçen seri, 17 Aralık 2019 tarihinde yayına girebilir.

Haberimizi sonlandırmadan önce, aynı TV serisi için yeni görsellerin yayımlandığını da bilmenizi isteriz. Bu görsellerden bir tanesini haberimizin hemen tepesinden görebilirsiniz. Yayımlanmış olan diğer görsel de hemen aşağıda sizin tarafınızdan görülmeyi bekliyor efendim. Bu görsellerden bir tanesinde Geralt görünürken, diğerinde ise Ciri yer alıyor. En azından kendisinin Ciri olduğunu tahmin ediyoruz.

The Witcher
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x