NBA 2K21: MyTeam modunda ücretsiz paketler ve oyuncular nasıl alınır?

MyTeam modunun dört bir tarafında hediyeler bulunuyor ve bunları kaçırmamanız için önemli tavsiyeler bu rehber yazısında bulunuyor.

NBA 2K serisinin en çok sevilen oyun modlarından bir tanesi MyTeam modudur. Bu oyun modunda ilerlemenin en kolay yolu ne yazık ki kesenin ağzını açmaktır. Mikro ödeme yöntemiyle satın alınan paketlerden çıkan oyuncuları kullanarak ya da bu oyuncuları satarak kısa yoldan güçlü takımlar kurulabilir. Bu rehber yazısında ise ücretsiz olarak paketleri ve oyuncuları nasıl kazanabileceğinizin yollarını anlatacağız. Böylelikle, cebinizdeki parayı israf etmeden, MyTeam modunda güçlü kadrolar kurmak için neler yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.


NBA 2K21 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

NBA 2K21 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, NBA 2K22 ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


NBA 2K21

NBA 2K21 oyununun MyTeam modundaki hediyeler nasıl kazanılır?

Her ne kadar oyuncuları mikro ödemeler yapmaya yönlendirse de MyTeam modunun hatırı sayılır bir hediye geleneği vardır. Bu gelenek, NBA 2K21 oyunuyla da devam etmektedir ve bahsi geçen oyun modunun dört bir tarafından kazanılabilir olan hediyeler bulunur. Hediyelere ulaşmak için bazen zorlu mücadeleleri tamamlamak, bazen de nerede ne yapılmasını bilerek hareket etmek gerekir. Okumakta olduğunuz rehber yazısında hediyeleri nereden ve en hızlı biçimde nasıl kazanacağınızı anlatacağız.

Bununla birlikte, 2K Games tarafından bazı durumlarda NBA 2K21 için kodlar dağıtılır. Bu kodlar aracılığıyla, hiçbir ücret ödemeden paketler, oyuncular ve çeşitli hediyeler kazanılabilir. Ayrıca, oyunun çıkış gününden zamansal anlamda ileriye doğru gidildikçe bu hediyelerin değerleri artar. En basit olarak anlatmak gerekirse, hediye olarak verilen oyuncuların ortalama değerleri gün geçtikçe rakamsal olarak artacaktır.

Ücretsiz kodlara nasıl ulaşabileceksiniz sorusunun yanıtını, rehber yazımızın ilerleyen kısımlarında sizlerle detaylı bir biçimde paylaşacağız. Yalnız ondan önce, NBA 2K21 oyununun MyTeam modunda hediye kazanılacak olan alanları sizlere sıralamak ve bu hediyeleri nasıl kazanacağınız hakkında bilgi vermek istiyoruz. Mikro ödemelerden uzak durarak da oldukça güçlü kadroları oluşturmanızın imkansız olmadığını hatırlatalım ve izninizle rehber yazımıza devam edelim.

MyTeam modundaki hediyeler nerelerde bulunur?

MyTeam modunun dört bir tarafından hediye kazanılacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu oyun modunu ilk açtığınız andan itibaren başlangıç paketleriyle birlikte oyuncular kazanmaya başlarız ki zaten oyunda ilerlememiz için bir kadroya ihtiyacımız vardır. Sonrasında, MyTeam modunda yer alan çevrim dışı ve çevrim içi seçeneklerin tamamından hediye kazanma imkanını elde ederiz. Bazı oyun çeşitlerinde bu hediyelerin ne oldukları belli iken, bazılarında şansımıza güvenmemiz gerekir.

En bariz ödül kazanabileceğiniz kısımlar ise çevrim dışı olan Domination ve Triple Threat seçenekleridir. Domination kısmında, takım halinde gerçek sahalarda müsabakalar yapılır ve maçlar kazanılıp yeterli puanlar toplanırsa, bol bol ödül kazanılır. Triple Threat ise sokak basketbolu tadında 3v3 maçların yapıldığı bir alandır. Buradan da maçlar kazanıldıkça, biri belirtilen, biri sürpriz olan hediyeler kazanılabilir.

Domination, NBA 2K21 oyununun çıkış dönemi itibariyle 3 ana bölümden oluşur. Her bir bölümde 33 adet oynanabilecek olan maç vardır. Her maçın ise 3 farklı zorluk seçeneği bulunur. En kolay seçenek tek yıldız, en zorlu seçenek ise 3 yıldız kazanmanızı sağlar. 33 maçın tamamından 3 yıldız kazanan oyuncular ise yüksek seviyeli bir oyuncu paketi kazanır. Ayrıca, her bir yıldız kazanımında elde edilen ve içeriği belli olan hediyeler Domination bölümünde bulunur.

Kilidi açık olan ve günümüzün NBA takımlarının gerçek kadrolarıyla müsabaka yapılan ilk bölümlerde, kazanılan 3. yıldızın sonunda bir oyuncu verilir. Bu oyuncuyu bir kademe geliştirmek mümkündür. Aynı zamanda her bir kazanılan yıldız sonucu verilen paketlerde 3 öge bulunur. Kontratlardan oyun içi unsurlara kadar değişkenlik gösteren bu ögeler de satılarak MT parası kazanılabilir.

Bu arada Domination kısmında ilerledikçe fazladan jeton kazanılır ki bu jetonlar ücretsiz oyuncu alımında harcanır. Yalnızca, jetonlarla bile oldukça güçlü oyuncular alınabilirken bir de 3v3 maçların oynandığı Triple Threat modunun çevrim dışı ve çevrim içi alanlarında kazanılan oyuncu ödülleriyle kadromuzun derinliğini arttırabiliriz. Ayrıca, zaman geçtikçe oyuncu satın alma kısmındaki yüksek puanlı basketbolcuların değerlerinde indirimler yaşanacaktır ve bunlar fırsata çevrilebilir.

Ücretsiz hediye kodları nasıl temin edilir?

NBA 2K serisinin daha önceki yıllarda çıkan sürümlerinde olduğu gibi NBA 2K21 oyunu için de belirli aralıklarla ücretsiz hediye kodları dağıtılır. Bu kodlar bazen oyunun geliştirici ekibi tarafından, bazen ise çeşitli sosyal mecralar aracılığıyla ortaya çıkartılır. MyTeam modu için dağıtılan her hediye kodunu takip etmek kolay değildir. Bu durum kolay olmamasına karşın bazı yöntemlerle tüm hediye kodlarına kolay yoldan ulaşılabilir.

Bahsettiğimiz hediye kodlarına ulaşmanın en sağlıklı yollarından bir tanesi, NBA 2K serisinin MyTeam modu için açılan Twitter hesabını takip etmektir. Bu hesaba, twitter.com/NBA2K_MyTeam adresinden giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca, benzer şekilde NBA 2K serisi için gelen hediye kodlarının sıralandığı bazı internet siteleri bulunur. Bu sitelerin arasında en aktif olanlardan bir tanesi nba2k.io adresidir. Bahsi geçen adreste, yalnızca MyTeam modunun değil, MyCareer modu için gelen hediye kodlarını da bulabilirsiniz.

Peki, bu hediye kodları neler içerir diye soracak olursanız, yanıtımız tam manasıyla rehber yazımızın başlığı olacaktır. Kodları girdiğinizde büyük oranda top düşürme oyununa ışınlanırsınız. Burada, yapacağınız atış sonrasında topun düştüğü yere göre ücretsiz oyuncu paketleri, jetonlar, MT paraları ve bazı durumlarda doğrudan oyuncu kartlarını kazanabilirsiniz. Belirttiğimiz adresleri yakın aralıklarla takip etmenizde fayda olduğunu söyleyebiliriz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x